Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vystec Fest
25.-26.5. 2013

Zábava na výstavišti

Režim vstupu na Vystec Fest

 

Vystec Fest se letos bude konat v sobotu 25. 5. od 9 do 24 hodin a v neděli 26. 5. od 9 do 18 hodin. Je to akce složená z více programových center a má režim vstupu, který není po celou dobu stejný, na druhé straně není příliš komplikovaný. Podívejte se proto na popis režimu vstupu níže, abyste přesně věděli, do čeho jdete.

Sobota 25. 5. 

Od 9 do 12 hodin
V tuto dobu je vstup volný.

Od 12 do 21 hodin
V uvedené době probíhá program na pódiu, do 18 hodin je to Den rodiny, večer pak koncerty. Držitelé rodinných a senior pasů mají vstup zdarma, kdo není držitele ani jednoho z těchto pasů a splňuje požadované podmínky, může si ho nechat na místě vystavit a může jít na Vystec Fest zadarmo. Tato registrace bude fungovat pouze do 18 hodin - v době programu Dne rodiny. Ostatní zaplatí u vstupu 50 korun na osobu a dostanou za to voucher, který můžou utratit za občerstvení u označených provozoven. Všechny tyto stánky a restaurace provozuje Expo restaurace, je jich zhruba 15 a ty hlavní jsou vyznačeny na plánku akce. To je určitě víc než férová nabídka, protože většina návštěvníků si stejně koupí během pobytu na výstavišti něco k jídlu nebo pití.

Prakticky to bude probíhat tak, že v tuto dobu přijdete k pokladně, kde dostanete buď poukázku na vstup zdarma jako držitel jednoho z pasů, nebo si koupíte voucher na občerstvení za 50 korun.

Od 21 hodin
V tuto dobu je vstup volný, i když pokračuje program na pódiu. Pokud tedy jdete jen na ohňostroj a chcete se jenom podívat, bude nejlepší, abyste přišli po desáté večer.

Neděle 26. 5.

Od 9 do 18 hodin
Po celou neděli je vstup volný.

Místa vstupu

Na Vystec Fest můžete přicházet hlavním vstupem (brána číslo 1), vstupem G2, vstupem v pavilonu E (u Expoparkingu) a vstupem přes pavilon P.

Odchod z výstaviště po skončení ohňostroje

Na ohňostroj bude nejlepší výhled z prostoru před pavilonem A, nejbližší místo k opuštění výstaviště je brána číslo 1. Tu vám doporučujeme, pokud jedete městskou dopravou, na zastávce Výstaviště - hlavní vstup budou připraveny tramvaje k rozvozu návštěvníků. Otevřeny budou samozřejmě i vstupy v pavilonu E a P, ale od 22:30 bude uzavřen vstup G2. Důvodem je bezpečnost pěších návštěvníků - od vozovny v Pisárkách směrem k zastávce Výstaviště - hlavní vstup bude popojíždět kolona tramvají.

Parkování

Parkovat můžete na plochách okolo výstaviště a uvnitř na parkovištích, na k:terá vjíždíte 8. bránou. Zde parkujete zdarma, v Expoparkingu u pavilonu E platí obvyklé sazby.

Video - Vystec Fest

Partneři

Současně také

MINERÁLY BRNO
25.-26.5. 2013


VINEX
24.-25.5. 2013


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště