Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vystec Fest
25.-26.5. 2013

Zábava na výstavišti

Ve sportovním pavilonu si pořádně zařádíte

Sportovní pavilon byl v roce 2008 při akci Výstaviště Open bezkonkurenčně nejobleženější a na každém kroku bylo vidět, že si návštěvníci atrakce užívají. Důvod je zcela jasný, není nad to, když se dotyčný může do něčeho aktivně zapojit, užít si pohyb a dynamicky relaxovat. Sestava atrakcí je přizpůsobena celé rodině, pavilon je v provozu v sobotu od 12 do 20 hodin. Ve sportovním pavilonu bude pokladna, kde si budete kupovat desetikorunové poukázky a jimi platit u jednotlivých atrakcí. Poukázky se přestanou prodávat mezi sedmou a osmou hodinou. Pojďme se podívat na jednotlivé atrakce:

Fotbal rodeo (20 korun) - Je obdoba elektrického býka, akorát že sedíte na fotbalovém míči.

 


 

Radar gate (10 korun) - Zastřílíte si na branku, za kterou je umístěn radar měřící rychlost vykopnutého míče.


Lidský stolní fotbal (10 korun pro jednoho hráče) - Unikátní atrakce pro 12 hráčů, kteří si zahrají fotbálek, ovšem připoutaní k tyčím stejně jako figurky, se kterými normálně stolní fotbal hrajete. Je to zábava nejen pro fotbalisty, ale také pro diváky.


Goalkeeper (10 korun) - Tentokrát se od fotbalisty bude vyžadovat přesnost – bude třeba zasáhnout přesné místo v brance, kde má brankář „děravé ruce“.


Simulátor F1 Ferrari (50 korun) - Skutečná replika monopostu F1 Ferrari, ne kopie vozu z řad F3000. Jedná se o statickou podobu simulátoru, na kterém si návštěvníci akce mohou zajet jeden z okruhů Grand Prix.


Simulátor F1 McLaren 3D (70 korun) - Oproti Ferrari se jedná o simulátor v provedení 3D, tedy včetně reálných pohybů monopostu při akceleraci, brzdění a změně směru.


Simulátor motorky 3D (70 korun) - Jediný plnohodnotný simulátor motorky v Evropě, opět v provedení ve 3D. Pro simulátor je možné nastavit také brněnský okruh z Grand Prix.


Racing simulátor (40 korun) - Jedná se o kokpity vozů formule, ne celý monopost. Lze propojit 2 ks simulátorů a soutěžící mohou závodit online proti sobě.


Elektrická autíčka (10 korun) - Klasická atrakce určená nejmenším dětem, autíčka jsou repliky zajímavých aut, například Hummer a podobně. Tohle si děti vždycky moc užijí.


Simulátor lyžování (20 korun) - Otestujete si svoje lyžařské schopnosti na vyhlášených sjezdových tratích z celého světa.


Simulátor boxu (10 korun) - měří sílu rány, která je zobrazena na digitálním displeji.


Laserová střelnice (20 korun) - Vyzkoušíte si sportovní disciplínu – střelbu na asfaltové holuby. Kdo tyto střelnice zná, tak ví, že k pořádné střelbě na laserové střelnici musí být šero až tma, a s tím samozřejmě počítáme.


Curling (20 korun) - Můžete si vyzkoušet olympijský sport ve stolní podobě, délka stolu je 4 metry.


Bungee trampolína 3 v 1 (40 korun) - Tato monumentální atrakce je vždy obležena dětmi - i když je určena také pro dospělé, v roce 2008 při akci Výstaviště Open se na ni stály dlouhé fronty. Námi instalovaný typ patří mezi nejvyšší v ČR.


Segway (30 korun) - Dnes už známé vozítko, které snad mělo být běžným dopravním prostředkem ve velkých městech, nakonec je spíš zajímavou atrakcí. Je určeno hlavně pro dospělé a ovládáte ho pohybem těla.


Skákací boty (20 korun) - K dispozici budou dva páry – jeden pro děti a jeden pro dospělé. Proškolený personál se bude věnovat každému zvlášť.


Horolezecká stěna (30 korun) - Výška stěna je 8 metrů a je určena pro teenagery i dospělé.


Zorb (400 korun) - To nejlepší nakonec a zorbing je skutečně jedna z nejlepších adrenalinových zábav, které vám na letošním Vystec Festu nabízíme. Jednoduše se necháte zavřít a bezpečně upoutat do obrovského nafukovacího míče a rozkutálíte se z šest metrů vysoké rampy. Dojezd je zajištěn do zachytávací nafukovací rampy. Prostředí pavilonu je zcela bezpečné i pro kutálení obrovského míče. Tohle se běžně nenabízí veřejnosti, k dispozici je většinou pouze na firemních akcích nebo pro uzavřené společnosti, už tedy jen přístupnost pro veřejnost je unikátní. Dalším exkluzivním prvkem je samozřejmě zážitek a míra adrenalinu. Pokud vás to zajímá, neváhejte. Nejméně rok další příležitost nebude.

Datum: 18.5.2013 11:00:00

Video - Vystec Fest

Partneři

Současně také

MINERÁLY BRNO
25.-26.5. 2013


VINEX
24.-25.5. 2013


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště