Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vystec Fest
25.-26.5. 2013

Zábava na výstavišti

Ohňostroj „Magická záře“ osvětlí výstaviště ve třech obrazech

Po pěti letech máme prelude ohňostrojné přehlídky Starobrno Ignis Brunensis opět na výstavišti. Jelikož se 85. výročí otevření brněnského výstaviště snoubí s 1150. výročím příchodu věrozvěstů Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu, je ohňostroj komponovaný právě k těmto dvěma příležitostem. Celé ohňostrojné představení se odehraje ve třech obrazech:

  1. obraz – Svítání nad Moravským polem
  2. obraz – Pocta tvůrcům brněnského výstaviště
  3. obraz – Oslava 85. narozenin

 Ohňostroj je komponován tak, aby nejlepší pohled na tuto show byl z brněnského výstaviště, a to z prostoru před pavilonem A. Odpalovat se totiž bude právě před Áčkem (nízké efekty) a za věží pavilonu G (vysoké efekty). Ohňostroj bude zvýrazňovat a osvětlovat právě tyto historické dominanty brněnského výstaviště pro diváky stojící u první brány. V jiných směrech pohledu už nevynikne kontrast historických budov a ohňostrojných efektů. Hudbu k ohňostroji bude vysílat rozhlas na výstavišti.

Po skončení ohňostroje budou připraveny posilové spoje k odvezení návštěvníků výstaviště do centra města. Tramvaje se budou řadit od pisárecké vozovny směrem , zastávce Výstaviště – hlavní vstup. Aby byl posun kolony tramvají co nejbezpečnější, bude od 22:30 uzavřen vstup G2. K opuštění výstaviště po ohňostroji použijte tedy bránu číslo 1, pavilon E nebo pavilon P.

Datum: 20.5.2013 13:24:00

Video - Vystec Fest

Partneři

Současně také

MINERÁLY BRNO
25.-26.5. 2013


VINEX
24.-25.5. 2013


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště