Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Elektro manuál

 

Vážení vystavovatelé,

elektroprojekt je důležitou součástí technické dokumentace výstavní expozice. Zpracovává ho autorizovaný elektroprojektant na základě platných norem a technicko-bezpečnostních podmínek daného výstaviště.

Připravili jsme pro Vás stručný přehled požadavků, které by neměly chybět v technické dokumentaci pro zpracování kvalitního elektroprojektu.

Věříme, že uvedené údaje a požadavky budou pro Vás srozumitelné. V případě jakýchkoliv pochybností či potřebě dalších detailů a informací, kontaktujte vždy našeho obchodního manažera.


Pošlete si elekro manuál na Váš e-mail:
Jméno:
Příjmení:
Firma:
E-mail: *
*

Zaslání manuálu není možné, aniž bychom zpracovávali Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, email, telefon, adresa, společnost). Potřebujeme tedy Váš souhlas k uvedenému účelu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobné informace o ochraně osobních údajů naleznete zde

Mějte stále čerstvé informace! 
Abychom Vám mohli zasílat aktuální informace, tipy a pozvánky na veletrhy a exkluzívní akce, potřebujeme Váš souhlas s používáním Vašich osobních údajů (jméno, příjmení, email, telefon) k uvedenému účelu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobné informace o ochraně osobních údajů a zasílání obchodních sdělení naleznete zde.

* povinný údaj

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště