Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Řekli o nás

MSV 2014

 

Vážená paní Ryglová,

tímto Vám chceme poděkovat za profesionální a úspěšnou realizaci a podporu při výstavbě našeho stánku Hoffmann Group V rámci MSV 2014. Náš společný projekt jste zrealizovali k naší plné spokojenosti. Byl to velký úspěch a stánek zanechal vysoce profesionální a velmi příjemný dojem u všech návštěvníků výstavy a obchodních partnerů Hoffmann Group. Bez obav můžeme doporučit tým BVV jako poskytovatele služeb pro realizaci výstavních stánků. Paní Ryglova, přejeme Vám a Vašemu týmu mnoho úspěchů a těším se teď na spolupráci v 2015.

S přátelským pozdravem
Ing. Kunak Peter
Hoffmann Group
Vedoucí prodeje CZ a SK
www.hoffmann-group.com


Dobrý den,

chtěli bychom Vám poděkovat za spolupráci při přípravě naší prezentace na letošním MSV. Vámi navržená expozice se setkala pouze s kladnými ohlasy.

Těšíme se na další spolupráci.

Petr Teverný
IMTOS, spol. s r.o.,
www.imtos.cz


Dobrý deň pán Touš,

ďakujeme za Váš ďakovný mail, aj my si vážime spoluprácu s Vami, hlavne Váš profesionálny prístup a vyzdvihujem aj ten osobný prístup k riešeniu rôznych záležitostí okolo veľtrhu. K expozícii nemáme žiadne výhrady, všetko prebehlo bez problémov a boli sme maximálne spokojní. Zároveň sme sa veľmi potešili profesionálnej fotografii, ktorá bude hrdo dopĺňať náš archív fotografií. Ďakujeme ešte raz za Vaše služby a veríme, že naša spolupráca bude pokračovať aj v budúcnosti.

Martina Surovková
Marketing Manager
ZVL SLOVAKIA a.s.
www.zvlslovakia.sk


Dobrý den paní Jelínková,

z našeho pohledu lze už teď veletrh hodnotit jako úspěšný. Nevím přesně čím to bylo, zda mediální přípravou před veletrhem, naší tiskovou konferencí, zlatou medailí, následnou vlnou mediálního zájmu, Robocoasterem, opravdu krásným stánkem, Vaším aktivním přístupem …. nebo kombinací všeho dohromady, ale jsme velmi spokojeni.

Radek Velebil
Senior Sales Engineer
KUKA Roboter CEE GmbH
organizační složka
Sezemická 2757/2
CZ-193 00 Praha 9 - Horní Počernice
www.kuka.cz


Dobrý den paní Ryglová,

chtěla bych Vám také velmi poděkovat za spolupráci s Vámi a realizačním týmem Veletrhy Brno.
Z mého pohledu je spolupráce s Vašim týmem velmi pozitivní a oceňujeme především vstřícnost a rychlost, s jakou reagujete. Je to již několikátá expozice, kterou s Vámi procházíme a přesto, že jsem dostala několik dalších nabídek na realizaci expozice jinou firmou, jsem je vždy odmítla z důvodu, že s Vámi se mi spolupracovalo vždy dobře a vždy jste nám vyšli vstříc.

Přeji Vám hodně štěstí a ať se Vám daří po všech stránkách.

S pozdravem

Petra Achten
Gumex, spol. s r.o.
Modřická 785/66
664 48 Moravany u Brna
www.gumex.cz


Vážený pane Švehla,

Dovolte mi, abych ještě jednou vyjádřil jménem vedení firmy GEA poděkování za realizaci našeho stánku na letošním veletrhu. Stánek byl velice pěkný, kladné hodnocení se nám dostalo z centrály z Německa. Vzhledem k tomu, že jsme spolu intenzivně komunikovali ohledně realizace před zahájením výstavy, vlastní realizace byla z Vaší strany perfektně zajištěna jak termínově, tak po technické stránce. Já osobně jsem velice rád, že jsme našli společnou řeč a díky Vám bylo vše připraveno do posledního detailu. Jen pro informaci Vám sděluji, že v případě účasti naší firmy na odborném veletrhu v dalším období si Vás opět dovolím oslovit o realizaci expozice.

Závěrem bych Vám popřál hodně úspěchů ve Vaší činnosti a těším se na další případnou spolupráci.

S pozdravem

Miroslav Přibyl
Propagace / Promotion
GEA Heat Exchangers a.s.
www.gea-heatexchangers.cz


Dobrý den pane Švehlo,

děkuji Vám za spolupráci, nemám k ní snad žádné výhrady. Zejména oceňuji Vaši schopnost řešit akutně moje výmysly a změny na poslední chvíli :-) Letošní ročník se opravdu povedl, jednak z pohledu návštěvnosti stánku, ale také díky jeho designu a využití televizí. Oproti minulým letem to byl určitě krok dopředu a jsem si jistý, že ani příští rok nezačneme couvat a budeme to chtít posunout zase o kus dále.

Přeji hezký den a ať se Vám daří,

S pozdravem / Best Regards

Michal SCHOLZE
Business Development / Marketing
STAUBLI SYSTEMS S.R.O
Hradecká 536
530 09 PARDUBICE / CZ
www.staubli.com


Dobrý deň pán Grof,

stejne tak sa chcem poďakovať ja, bola to veľmi profesionálne odvedená práca a už sa teším na budúci rok.
Prajem Vám pekný deň
s pozdravom

Peter Minárik


Dobré odpoledne pane Maříku,

děkujeme za krásné fotky i za bezproblémovou spolupráci a budeme se těšit na případnou další spolupráci s Vámi.

Mějte hezký zbytek dne

Eliška Štěrovská
marketingový specialista
UNIPAP a.s.
středisko Býšť
CZ-533 22 Býšť 210
www.unipap.eu

 

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště