Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Veletrhy Brno a.s. realizovaly českou oficiální účast na veletrhu EUROSATORY 2014

 

Veletrh Eurosatory se konal v Paříži v termínu od 16. do 20. června 2014 na výstavišti PARIS NORD Villepinte v halách 6 a 5a i na přilehlé venkovní ploše. Navštívilo jej přes 55 tisíc návštěvníků a prezentovalo se zde 1 504 vystavovatelů z 58 zemí světa a 172 oficiálních delegací z 88 zemí světa.

Kompletním zabezpečením české oficiální účasti byla pověřena na základě výběrového řízení společnost Veletrhy Brno a.s. Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR připravilo českou oficiální účast v rámci mezinárodního veletrhu obranného a bezpečnostního průmyslu EUROSATORY 2014. Na české oficiální účasti se prezentovalo 17 českých firem, např. AVEC CHEM. s.r.o., OMNIPOL a.s., Poličské strojírny a.s., Česká letecká servisní a.s., B.O.I.S.-FILTRY s.r.o., Martin Hanuš-ALP, LEMAX s.r.o., ERA a.s., OPTOKON a.s., Gumárny Zubří a.s., ZEVETA AMMUNITION a.s., Česká zbrojovka a.s., ORITEST s.r.o., DICOM s.r.o., MESIT přístroje s.r.o. Firmy se představí na společné ploše 120 m2.

Mimo realizaci expozice pro MPO a přihlášené firmy bylo součástí zadání vypsaného výběrového řízení i sestavení odborného doprovodného programu nazvaného „český den“, který se uskutečnil 3. den výstavy, tj. 18.6.2014. Součástí českého dne byl v dopoledních hodinách seminář a tisková konference na níž navázala prezentace jednotlivých českých vystavovatelů.  Na akci „český den“ byli, mimo jiné pozváni i zástupci agentur NATO (NSPA,NCIA), zástupci Evropské obranné agentury (EDA) a zahraniční novináři. Celý program „českého dne“ byl po odborné stránce připravován v úzké spolupráci s Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu - AOBP ČR. Program „českého dne“ byl zakončen koktejlem pro zástupce českých firem a ostatních významných hostů v reprezentativních prostorách ambasády ČR v centru Paříže.

Vizualizaci společné české expozice a její reálnou podobu na letošním veletrhu EUROSATORY najdete níže:


Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště