Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Seminář Jak se připravit na veletrh

 

Stalo se již tradicí, že útvar Realizace expozic a servisu pořádá pro vystavovatele stěžejních areálových veletrhů odborný seminář Jak se připravit na veletrh. Třetí ročník, zaměřený na účast na Mezinárodním strojírenském veletrhu se konal u příležitosti Světového dne veletržnictví. Celkem 16 marketingových pracovníků ze 14 firem přišlo načerpat nové informace ohledně výstavby expozic, technických služeb i technicko-bezpečnostních předpisů. V úvodní části se navíc dozvěděli nejen o významu veletrhů v komunikačním mixu u nás i ve světě, ale získali také zajímavé informace z analýzy výstavního trhu ČR za rok 2017.

Lektoři semináře ing. Tomáš Moravec, ředitel výstavby expozic a ing. Lukáš Helan, projektový manažer RES provedli dále zúčastněné celým procesem přípravy MSV – od přidělení plochy, objednávky služeb po samotnou výstavbu expozice či zajištění reklamy a doprovodného programu během veletrhu. Nové trendy ve výstavnictví doplnili názorně na fotografiích realizovaných expozic. A v blocích určených na dotazy, poskytli kvalifikované odpovědi.

V odpolední části navštívili vystavovatelé i náš showroom, kde jsou vystaveny nové prvky Octanormu. Program byl zakončen komentovanou vyhlídkou z terasy výškové budovy BVV a poté měli naši obchodní partneři možnost individuálně navštívit festival RE:PUBLIKA. Hodnocení obsahu i formy semináře Jak se připravit na veletrh bylo ze strany účastníků vesměs pozitivní, připomínky a náměty na rozšíření témat budou zohledněny v přípravě dalšího ročníku, který je naplánován na 5. června 2019.

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště