Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Řekli o nás

 

Jen drobný výčet reakcí zákazníků směrem k útvaru Realizace expozic a servisu Veletrhy Brno. Poděkování a ocenění práce potěší celý tým REaS a dodá mu nový elán a kreativní přístup při práci na dalších projektech a realizacích. Zde jsou reakce zákazníků po právě skončeném veletrhu TECHAGRO 2014:

Agrall

"Rád bych Vám poděkoval za spolupráci a přípravu celého projektu. Chtěl bych poděkovat, že jste se řídili sloganem na Vašich webových stránkách: „Dáváme tvar myšlenkám“, neboť mým myšlenkám a požadavkům bylo vyhověno. Zpětná vazba od zákazníků, kolegů, vedení je velmi pozitivní na přípravu celé expozice a stánku. Veškerý servis po dobu příprav, průběhu akce a demontáže byl vstřícný a mám jen pozitivní reakce. Doufám, že Vám i Vaší společnosti projekt Agrall přinesl pozitiva a také jako vhodného kandidáta do referencí Vašeho portfolia."

Ing. Milan Matula, Marketingový manažer Agrall

P&L

"Jménem společnosti P&L, spol. s r.o. bych Vám ráda poděkovala za spolupráci a profesionální přístup během veletržních příprav, při realizaci expozice a také v průběhu veletrhu TECHAGRO 2014. Tento velice náročný veletrh proběhl díky spolupráci s BVV naprosto v pořádku. V mnoha případech jsme byli „náročným a komplikovaným“ zákazníkem a velmi si vážím, že jste nám vždy rychle pomohl situaci vyřešit. Také oceňuji přístup pana Odstrčila a celého montážního týmu, kteří odvedli rychlou a profesionální práci.

Přeji Vám mnoho spokojených vystavovatelů jako je společnost P&L a těším se na další spolupráci."

S pozdravem

Kateřina Mičánková, Marketingová manažerka P&L, spol. s.r.o


Agrotec

"Úspěchy je potřeba oslavit! :)"

Knott

"Děkujeme za realizaci a fotodokumentaci expozice. Spolupráce opět  proběhla jako vždy na výbornou. Nashledanou na Techagru 2016."

Radim Hložek, Knott CZ, s.r.o.

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště