Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Realizace expozice pro společnost Rieker na akci Expo Riva Schuh 2022 – Riva del Garda, Itálie


Rieker je německý výrobce obuvi, který se pravidelně účastní B2B veletrhů v zahraničí. Expozici této firmy zajišťujeme v italském městě Riva del Garda na akci Expo Riva Schuh více než 10 let. Podoba stánku zůstala za tu dobu téměř stejná, upravovala se pouze velikost plochy v závislosti na vývoji trhu s obuví.

V době, kdy je odbyt výrobků pro mnoho producentů silně ovlivněn pandemií, jde Rieker cestou posílení marketingu a s ním spojených aktivit. Prezentace na veletrhu je pro něj důležitá a nyní dokonce klíčová. Cílem této strategie je posílení pozice na trhu s obuví. Přestože nejsilnější aktivity byly dlouhá léta spjaty s Ruskem, z důvodů restrikcí se stala největším odbytištěm Evropa, kde je ovšem konkurence mnohem větší a trh mnohem menší.

Jak se mění strategie na trhu obuvi, mění se vlivem pandemie i chování vystavovatelů a jejich přístup v přípravě na veletrh. V Úseku realizace expozic jsme se za uplynulé měsíce přesvědčili, že vystavovatelé vyčkávají s přihlášením na veletrh a plánováním expozice do poslední chvíle. Ani Rieker není výjimkou. Proto jsme tuto expozici doslova „pekli“ spolu s vánočním cukrovím. Byť se může jevit plánování expozice na poslední chvíli jako značná komplikace, někdy je opak pravdou. A nespornou výhodou je, že nevzniká prostor pro úpravy a spontánní změny. Tak tomu bylo i u této expozice, kterou jsme navrhli a zrealizovali 1:1, jak lze vidět na vizualizaci a fotografii přímo z veletrhu.

 

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště