Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

České firmy v Bělorusku

17.4.2015

Ve dnech 24. - 27. března 2015 se v běloruském Minsku uskutečnil mezinárodní zdravotnický veletrh Belarus Medica 2015.

České firmy v Bělorusku

Mezinárodní strojírenský veletrh 2015 – a přípravy začínají…

8.4.2015

Mohlo by se zdát, že do zahájení Mezinárodního strojírenského veletrhu zbývá ještě hodně času, ale pro vystavovatele letošního ročníku veletrhu je teď ta pravá doba ještě rychle objednat plochu.

Mezinárodní strojírenský veletrh 2015 – a přípravy začínají…

IDET BRNO 2015 - Obrana a bezpečnost

17.3.2015

Veletrhy Brno, úsek Realizace expozic a servis právě připravuje projekty a nabídky výstavních stánků pro vystavovatele mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2015, který se bude konat na výstavišti v Brně od 19. do 21. května 2015. Jedním ze zahraničních účastníků bude také Ministerstvo národní obrany Polska.

IDET  BRNO 2015 - Obrana a bezpečnost

IDEX ABU DHABI 2015 - Česká oficiální účast

3.3.2015

Největší veletrh obranné a bezpečnostní techniky v oblasti Středního východu IDEX 2015 proběhl od 22. do 26. února 2015 v Abu Dhabí. Veletrh se koná jednou za dva roky a Česká republika se ho pravidelně zúčastňuje formou oficiální účasti pod patronací Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

IDEX ABU DHABI 2015 - Česká oficiální účast

Veletrhy Brno, a.s.- opět členem Asociace výstavářských firem

12.2.2015

Asociace výstavářských firem (AVF) je profesní sdružení výstavářských firem zabývajících se návrhy a realizací veletržních expozic. Byla založena v roce 1994 a jedním ze zakládajících členů byly Veletrhy Brno.

Veletrhy Brno, a.s.- opět členem Asociace výstavářských firem

GO/REGIONTOUR

26.1.2015

Každoročně se výstavní haly BVV otevírají v prvních lednových dnech pro veletrhy cestovního ruchu GO/REGIONTOUR. Letos stánky jednotlivých krajů posuzovali odborníci na marketing cestovního ruchu Barbora Podhrázská a David Holman a známkovali, jak vytříbená a cílená byla forma prezentace turistické atraktivnosti jednotlivých krajů či měst. Nejvýše se umístilo Město Brno s 90 procenty, stejný počet získal i Zlínský kraj, dále pak Olomoucký 75 % a 70 % byla oceněna expozice Jihomoravského kraje.

GO/REGIONTOUR

Veletrhy v Německu – to je Dűsseldorf!

26.1.2015

Tak jako nazýváme Brno hlavním městem veletrhů v České republice, to stejné by se dalo říct o Düsseldorfu v Německu. Každý pátý světově významný veletrh se koná právě na výstavišti Messe Düsseldorf.

Veletrhy v Německu – to je Dűsseldorf!

Úsek Realizace a servis zajišťuje účast českých firem v zahraničí

26.1.2015

Veletrhy Brno, a.s. úsek Realizace a servis při zajištění kolektivních účastí českých firem na zahraničních veletrzích v roce 2015. Po dvou letech odmlky se Veletrhy Brno a.s. opět etablovaly jako jeden z 10 realizátorů specializovaných veletrhů a výstav zajišťovaných agenturou CzechTrade v zahraničí v roce 2015. Pro první poletí roku 2015 je připraveno pro české firmy více jak 30 specializovaných veletrhů s dotovanou účastí ze strany CzechTrade.

Úsek Realizace a servis zajišťuje účast českých firem v zahraničí

Wow PRAGUE!

23.1.2015

The mission of the Prague City Tourism (PCT), the marketing organization of the City of Prague, is to foster the development of domestic and foreign tourism in the Czech capital Prague. With this goal, PCT also participates regularly at international trade fairs and we are glad to participate in the design and construction of the PCT exhibition stand.

Wow  PRAGUE!

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště