Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

HCC Europe Mnichov, Německo

28.7.2015

Huawei Cloud Congress (HCC) Europe 2015 je jednou z hlavních akcí oboru informačních a komunikačních technologií, kde se Huawei a jeho partneři spojují, aby se podělili o své nejnovější, inovační či nejmodernější IT řešení. Jedná se o stovky IT lídrů, vedoucích pracovníků světových firem a průmyslových expertů z celé Evropy.

HCC Europe Mnichov, Německo

Oficiální účast českých firem na veletrhu Newcast 2015

10.7.2015

Světové veletrhy GIFA/NEWCAST/THERMPROCESS/METEC uzavřely na výstavišti v Düsseldorfu na další čtyři roky své pomyslné brány. Téměř 80 tisíc odborníků ze 120 zemí si nenechalo ve dnech 16. až 20. června 2015 ujít toto kvarteto odborných veletrhů zaměřených na metalurgii, hutnictví, slévárenství a tepelné procesy.

Oficiální účast českých firem na veletrhu Newcast 2015

Česká oficiální účast na mezinárodním veletrhu ELEKTRO Moskva 2015

30.6.2015

V pořadí již 24. ročník mezinárodního veletrhu ELEKTRO Moskva proběhl ve dnech 8. – 11. června 2015 ve výstavním komplexu EXPOCENTR na výstavišti Krasnaja Presnja.

Česká oficiální účast na mezinárodním veletrhu ELEKTRO Moskva 2015

Seminář "Jak se připravit na veletrh"

12.6.2015

Úsek realizace expozic a servisu Veletrhy Brno, a.s. pro Vás připravil seminář, který Vás provede procesem přípravy účasti na veletrhu. Seminář je aktuálně obsahově zaměřen na přípravu Mezinárodního strojírenského veletrhu Brno 2015.

Seminář

Oooh Prague!

1.6.2015

Ve druhé polovině května se konal ve Frankfurtu nad Mohanem Světový veletrh incentivní turistiky IMEX 2015, na kterém nechyběla účast Hlavního města Prahy a její marketingové organizace Pražské informační služby (PCT). PCT je aktivním manažerem incentivního cestovního ruchu a na zahraničních veletrzích propaguje Prahu jako místo ideální pro kongresy, eventy, obchodní jednání nebo oblíbené motivační dovolené. Po pracovním programu nabízí Praha volnočasové vyžití - mnoho nádherných míst, historických památek či kulturních akcí pro zážitky i odpočinek.

Oooh Prague!

Škoda Superb v Itálii

1.6.2015

Po zdařilé spolupráci se ŠKODA-AUTO na prezentaci nové Škody Fabia ve Francii, se Veletrhy Brno – úsek Realizace expozic a servisu – podílely na prezentaci nového modelu ŠKODA Superb, tentokrát v italském Toskánsku.

Škoda Superb v Itálii

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno 2015

29.5.2015

Oficiální realizátor výstavních expozic na Mezinárodním strojírenském veletrhu – Veletrhy Brno, a.s. - úsek Realizace expozic a servisu - je připraven vytvořit Vám veletržní expozici na míru. Ať už se jedná o ekonomicky výhodný balíček, typovou expozici nebo originální architektonický návrh s použitím moderních výstavářských prvků.

Mezinárodní strojírenský veletrh Brno 2015

Atraktivní řešení expozic ze skladebných systémů

29.5.2015

Expozice z konstrukčních systémů jsou u vystavovatelů dlouhodobě oblíbené pro svoji ekonomickou výhodnost v žádném případě fádnost. Za použití typových prvků a umně aplikovaných grafických motivů či prvků lze vytvořit atraktivní expozici, která dokáže zaujmout návštěvníky na první dojem a zároveň vystavovateli vytvoří důstojné zázemí pro prezentaci na veletrhu.

Atraktivní řešení expozic ze skladebných systémů

Vlastní kreativita

29.5.2015

Pro vystavovatele, kteří chtějí uplatnit vlastní kreativitu a mít stále svůj rozpočet pod kontrolou je připraven online KONFIGURÁTOR EXPOZIC. V několika krocích zvolte design expozice, typ nábytku a jeho rozmístěním navrhněte si zázemí expozice, umístěte zásuvky..

Vlastní kreativita

CIMT PEKING 2015

15.5.2015

Jeden z největších oborových veletrhů obráběcích a tvářecích stojů CIMT v Pekingu se konal v době od 20. do 25. dubna 2015.

CIMT PEKING 2015

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště