Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Expozice přímo u zdroje!

Víte, že Veletrhy Brno Vám mohou zajistit i individuální výstavbu expozice? Úsek Realizace expozic a servisu má dlouholeté zkušenosti s realizací expozic jak v ČR, tak i ve světě. Nabídkový projekt Vám rádi na podkladě základních nutných informací zpracujeme bezplatně, při jednáních za námi nemusíte cestovat – rádi Vás navštívíme v prostorách Vaší firmy. Co získáte kromě nápaditého designu a kvalitní práce?

Expozice přímo u zdroje!

Konference a interiéry

V Úseku Realizace expozic a servisu společnosti Veletrhy Brno se zaměřujeme především na výstavbu expozic na veletrzích doma i v zahraničí. Nemalou část naší činnosti však zaujímají také realizace stánků na doprovodných výstavách různých konferencí. Nedávno jsme například pro našeho německého partnera dodávali expozice z typových prvků Octanorm a Maxima a také několik atypických stánků na konferenci v hamburském Kongresovém centru.

Konference a interiéry

Charge Box – bezpečné nabíjení

Pro Vaše pohodlí budeme s naším partnerem firmou E-ON instalovat na dobu konání nadcházejících veletrhů v areálu výstaviště BVV vždy několik Charge Boxů, ve kterých můžete bezpečně nabíjet Vaše mobilní telefony, iPady či fotoaparáty. Vše máte pod zámkem, každá bezpečností schránka má svůj unikátní klíč!

Charge Box – bezpečné nabíjení

České firmy na prestižním mezinárodním veletrhu MIDDLE EAST ELECTRICITY 2016

České firmy se úspěšně prezentovaly v rámci české oficiální účasti na 41. mezinárodním veletrhu MIDDLE EAST ELECTRICITY 2016, který se uskutečnil začátkem března ve World Trade Centre v Dubaji.

České firmy na prestižním mezinárodním veletrhu MIDDLE EAST ELECTRICITY 2016

Proběhl první veletrh roku 2016

Mezinárodní veletrhy GO a REGIONTOUR 2016 proběhly v atmosféře ekonomického růstu a zvyšujícího se zájmu o české a moravské regiony, které zde představily novinky pro nadcházející sezónu. Pro mnohé z nich jsme, Veletrhy Brno – úsek Realizace expozic a servisu, realizovaly jejich výstavní expozice.

Proběhl první veletrh roku 2016

Váš časový hlídač

Od letošního roku jsme pro vystavovatele připravili novinku, která by měla usnadnit zákazníkům Realizace expozic a servisu Veletrhy Brno, a.s. práci s nabídkou na výstavbu v čase. Nabídky na výstavbu expozice, ať už na veletrzích na výstavišti v Brně či jinde v ČR nebo v zahraničí, mohou obsahovat různá cenová či jiná zvýhodnění. Tato zvýhodnění jsou však často garantována pouze do určitého termínu.

Váš časový hlídač

Veletrhy Brno pokračují v Düsseldorfu

Veletrhy Brno jsou již řadu let na základě výběrového řízení smluvním partnerem Messe Düsseldorf pro výstavbu expozic. A tato spolupráce bude pokračovat i následujících letech ...

Veletrhy Brno pokračují v Düsseldorfu

Česká oficiální účast na EUROGUSS 2016 vyvolala mimořádný zájem návštěvníků

Ve dnech 12. – 14. ledna 2016 se v německém Norimberku konal mezinárodní veletrh „EUROGUSS 2016“ se zaměřením na oblast lití pod tlakem a související průmyslové obory. Ministerstvo průmyslu a obchodu zorganizovalo na doporučení Svazu sléváren ČR první českou oficiální účast na tomto veletrhu a potvrdilo se, že to byla volba správná. Po celé tři dny se české firmy těšily neustálému zájmu potencionálních zákazníků i obchodních partnerů a absolvovaly přes 250 jednání.

Česká oficiální účast na EUROGUSS 2016 vyvolala mimořádný zájem návštěvníků

Nové trendy ve výstavbě expozic

Využijte moderní materiály, které zvýší efekt veletržní expozice a odliší ji od běžného standardu!

Nové trendy ve výstavbě expozic

Hospitality Industry v Miláně!

Více jak 150 tisíc návštěvníků ze 172 států, 14 hal, kde předvedlo svou produkci 2 tisíce vystavovatelů z 47 zemí – to je pár závěrečných čísel nedávno ukončeného veletrhu HostMilano 2015.

Hospitality Industry v Miláně!

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště