Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Mezinárodní veletrhy v zahraničí

Účast českých firem na zahraničních veletrzích se určitě podílí velkou mírou na udržení konkurenceschopnosti jejich produkce na mezinárodních trzích.

Mezinárodní veletrhy v zahraničí

České firmy se prezentovaly na EUROSATORY 2016 v Paříži

Celkem 17 českých firem se prezentovalo v rámci české oficiální účasti na Mezinárodním veletrhu obranného a bezpečnostního průmyslu EUROSATORY 2016, který se uskutečnil ve dnech 13. — 17. června v Paříži. Tento veletrh je nejprestižnější akcí v oboru a koná se jednou za dva roky.

České firmy se prezentovaly na EUROSATORY 2016 v Paříži

Máme za sebou první polovinu roku 2016

Vážení vystavovatelé, máme za sebou první polovinu roku 2016, která se nesla v duchu tradičních i nových projektů. Rekordní ročník veletrhu zemědělské techniky Techagro byl zkouškou zatížení jak pro výstavní areál BVV, který v průběhu veletrhu přivítal 114 tisíc návštěvníků, ale současně prověřil i zdroje a přípravu celého týmu Realizace expozic a servisu. O výsledku se můžete ostatně přesvědčit z kladných vyjádření vybraných zákazníků na našich webových stránkách.

Máme za sebou první polovinu roku 2016

Výstava ČNB „Lidé a peníze“ bude i v Brně

Neobyčejná výstava „Lidé a peníze“, která prezentuje ucelený vývoj měny a financí v Čechách, je k vidění již několik let v České národní bance v Praze.

Výstava ČNB „Lidé a peníze“ bude i v Brně

Vzorkovna systému Octanorm

Veletrhy Brno jsou od roku 1991 výhradním zástupcem pro prodej výstavářského systému Octanorm pro Českou republiku. Dne 19. května 2016 byla za účasti vybraných smluvních architektů slavnostně otevřena nová vzorkovna tohoto výstavářského systému v areálu BVV.

Vzorkovna systému Octanorm

Seminář "Jak se připravit na veletrh"

Seminář je určen pro marketingové pracovníky, kteří připravují účast firmy na veletrhu poprvé. Letošního ročníku se zúčastnilo 19 marketérů z 15 firem, což je více jak dvojnásobek ve srovnání s prvním ročníkem v roce 2015.

Seminář

ŠKODA a Volkswagen slavily 25. výročí spojení

Veletrhy Brno – úsek Realizace expozic a servis – byly součástí dodavatelského týmu, který připravil jednak výstavní prostory, jednak speciální vestavbu do reprezentativního sálu, kde se konalo slavnostní zahájení.

ŠKODA a Volkswagen slavily 25. výročí spojení

České firmy na největším světovém veletrhu CNC obráběcích strojů v Šanghaji

Mezinárodní veletrh počítačově řízených obráběcích strojů CCMT 2016 si za svou historii od roku 2000 postupně vybudoval pozici jednoho z nejvýznamnějších strojírenských veletrhů v Číně.

České firmy na největším světovém veletrhu CNC obráběcích strojů v Šanghaji

Expozice přímo u zdroje!

Víte, že Veletrhy Brno Vám mohou zajistit i individuální výstavbu expozice? Úsek Realizace expozic a servisu má dlouholeté zkušenosti s realizací expozic jak v ČR, tak i ve světě. Nabídkový projekt Vám rádi na podkladě základních nutných informací zpracujeme bezplatně, při jednáních za námi nemusíte cestovat – rádi Vás navštívíme v prostorách Vaší firmy. Co získáte kromě nápaditého designu a kvalitní práce?

Expozice přímo u zdroje!

Konference a interiéry

V Úseku Realizace expozic a servisu společnosti Veletrhy Brno se zaměřujeme především na výstavbu expozic na veletrzích doma i v zahraničí. Nemalou část naší činnosti však zaujímají také realizace stánků na doprovodných výstavách různých konferencí. Nedávno jsme například pro našeho německého partnera dodávali expozice z typových prvků Octanorm a Maxima a také několik atypických stánků na konferenci v hamburském Kongresovém centru.

Konference a interiéry

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště