Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Nové tribuny

 

Veletrhy Brno vlastní již řadu let několik sestav mobilních německých tribun značky „Bender“. Tribuny se vyznačují vysokou kvalitou, širokou variabilitou, snadnou montáží a především bezpečností.

Veletrhy Brno je pořídily jednak pro svoji potřebu na veletržních akcích, kde jsou využívány především na módních přehlídkách v rámci veletrhů Styl/Kabo nebo na přehlídkách zemědělských veletrhů Techagro a Národní výstava hospodářských zvířat. Tribuny mají také využití i na meziveletržních akcích pořádaných v našem areálu, a to v rámci kulturních a sportovních akcí. V neposlední řadě jsou tribuny žádané na akce konané po celé České republice, ať na volných prostranstvích, náměstích, hradních nádvořích či v kulturních sálech nebo sportovních halách.

Využití mobilních tribun je tedy takřka neomezené. Do současné doby jsme vlastnili sestavy pro 1000 míst. Na základě přání a potřeb našich zákazníků rozšiřujeme nabídku tribun o dalších 500 míst. Nová sestava se liší oproti původním tribunám zejména zvýšenou první řadou. Ta je zvýšena na úroveň stojícího člověka, což je vhodné zejména pro koncerty. Je tak zajištěno, že i sedící diváci mají dobrý výhled na dění na podiu. Z hlediska řešení je nová sestava tribun odlišná i zadními vstupy na tribunu.

Celkový rozsah disponibilních míst se aktuálně ustálil na 1.500 míst, z nichž 500 je se zmíněnou zvýšenou první řadou.

Obraťte se na nás, budete-li zvažovat použití tribun pro Vaši akci. Rádi Vám poradíme, jak nejlépe tribuny rozmístit a vyhotovíme Vám cenovou nabídku.

Více zde: http://www.bvv.cz/pronajmy/pronajem-mobilnich-tribun/

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště