Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Mezinárodní veletrhy v zahraničí

Účast českých firem na zahraničních veletrzích se určitě podílí velkou mírou na udržení konkurenceschopnosti jejich produkce na mezinárodních trzích. Je to silný marketingový nástroj, který české podniky neopomíjejí. Je to také jeden z prvních kroků, jak vstoupit na nový trh a ověřit si zájem o produkci před zahájením exportu.

Tak jako je pro IT firmy vlajková loď CeBIT Hannover, je pro strojírenské výrobce vyhledávaný zase dubnový Hannover Messe. Jiní dávají přednost více specializovaným veletrhům, jako jsou např. Intersolar v Mnichově, Aquatherm v Nitře či Moskvě, Eurobike ve Friedrichshafenu nebo poznaňská Drema pro dřevozpracující průmysl. Řada významných veletrhů se koná v Düsseldorfu, v příštím roce to budou mimo jiné březnové veletrhy EuroShop a ProWein či podzimní A+A a tradiční Medica.

Rádi bychom Vám připomenuli, že Veletrhy Brno, a.s. – úsek Realizace expozic a servis postaví v zahraničí pro české i zahraniční vystavovatele každoročně desítky výstavních expozic. Lety prověřená praxe a získané zkušenosti jsou zahrnuty v našich službách. Obraťte se na nás, až bude zvažovat účast na některém ze zahraničních veletrhů, věříme, že budete s našimi službami spokojeni. Pokud váháte, kterého veletrhu a jak se zúčastnit, rádi Vám poradíme či poskytneme konzultace.

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště