Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Máme za sebou první polovinu roku 2016

 

Vážení vystavovatelé,

máme za sebou první polovinu roku 2016, která se nesla v duchu tradičních i nových projektů.  Rekordní ročník veletrhu zemědělské techniky Techagro byl zkouškou zatížení jak pro výstavní areál BVV, který v průběhu veletrhu přivítal 114 tisíc návštěvníků, ale současně prověřil i zdroje a přípravu celého týmu Realizace expozic a servisu. O výsledku se můžete ostatně přesvědčit z kladných vyjádření vybraných zákazníků na našich webových stránkách. 

Zcela jiného druhu byla realizace dlouhodobé výstavy „Lidé a peníze“, kterou jsme připravili ve spolupráci s agenturou Createam pro pobočku České národní banky v Brně. Pro výstavářskou firmu je radostí předat instalaci s životností v řádech let nikoliv pouze dní. Zda jsme obstáli, přijďte se podívat osobně - prohlídky jsou komentované a určeny dětem i pamětníkům.

Po krátkém zklidnění ve veletržní sezóně je již opět čas přemýšlet o Mezinárodním strojírenském veletrhu. Na základě zájmu vystavovatelů jsme připravili druhý ročník semináře „Jak se připravit na veletrh“. Pro ty, kteří již mají za sebou to hlavní, tj. výběr výstavní plochy a přípravu veletržní expozice, je nadcházející čas letních prázdnin a dovolených příležitostí pro odpočinek a načerpání sil do druhé poloviny roku 2016.

Ti, kteří se právě chystáte zahájit přípravu expozice na MSV nebo souběžně probíhající specializované veletrhy, neváhejte oslovit naše manažery - náš realizační tým je připraven se Vám věnovat. 

Dovolte mi, abych Vám všem našim vystavovatelům popřál klidné léto s přiměřenými teplotami a komunikační klid na všech pevných i mobilních zařízeních, která ovládají po zbývající část roku naše životy.

Těším se na setkání s Vámi na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2016 v Brně.

S pozdravem

Ing. Tomáš Moravec, ředitel výstavby expozic

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště