Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Konference ŠKODA MMK 2014 - prestižní akce v ideálním prostředí

 

Ve dnech 11. a 12. června 2014 se v pavilonu „P“ brněnského výstaviště uskutečnila již potřetí významná akce největšího českého exportéra, firmy Škoda Auto a.s.

Na ploše přes 9.00 0m2 připravilo oddělení Realizace expozic a servis pro setkání představitelů managementu Škoda Auto a.s. prezentační prostor s auditoriem pro více než 460 účastníků. Součástí instalace bylo i speciálně vybudované podium se zabudovanou točnou pro dynamickou prezentaci jednotlivých modelů, velkoformátová projekce s využitím nejvýkonnější techniky v HD kvalitě, live snímáním obrazu a světelnými efekty. Ve výstavní části expozice byla umístěna prezentace vozů značky Škoda od dnes již historických sportovních vozů po současnou modelovou řadu včetně nejnovějšího konceptu Vision C, který měl svou premiéru na letošním ženevském autosalonu.

Celá akce proběhla na vysoké profesionální úrovni. Nejlepším dokladem spokojenosti se zajištěním profesionálního servisu a vysoké kvality výstavby odpovídající prestiži značky Škoda je potvrzení areálu brněnského výstaviště jako místa konání této významné akce i pro další ročníky.

Poděkování pořádající agentury Insglück:

"Dear all,
the Insglück team wants to THANK YOU for your support and effort in this project.

We really appreciated your help and patience during that process. We know that certain situations were not that easy but we solved it together. As was stated by the board at the end of the event it was a great success. Please forward these words to your team members. If you have any comments, recommends or suggestions for improvements, please let us know.

Looking forward to working with you again – maybe next year the latest :-)

Take care. Thank you,

Heike Brandes
Unit Manager
Insglück"

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště