Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Expozice The Country For The Future získala stříbro v mezinárodní soutěži


Státní instituce se v roce 2019 představily na Mezinárodním strojírenském veletrhu poprvé ve společné České národní expozici The Country For The Future. Její výstavbu měla na starost Realizace expozic a servisu společnosti Veletrhy Brno.

V expozici, kterou iniciovalo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, se představili i Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Ministerstvo obrany ČR, Agentura pro podnikání a inovace, CzechInvest, CzechTrade, Česká exportní banka, Česká rozvojová agentura, Českomoravská záruční a rozvojová banka, Exportní garanční a pojišťovací společnost, Technologická agentura ČR, Úřad průmyslového vlastnictví a Strojírenský zkušební ústav.

     

Expozice sklízela pozitivní ohlasy nejen od návštěvníků veletrhu, ale také od odborníků.
Ti jí v soutěži The World Exhibition Stand Awards 2020 přiřkli stříbro v kategorii Nejlepší stánek o rozloze 201–500 metrů čtverečních.

Autoři projektu mají z ocenění velkou radost. „Potěšilo mě, že se mezinárodní porotě naše práce líbila. Dokazuje to, že u nás máme velmi šikovné lidi. Jen je škoda, že teď jejich nápady nemůžeme kvůli pandemii využít. Ale věřím, že se to brzy změní a opět se vrátíme do procesu,“ řekl ředitel výstavby expozic Tomáš Moravec.

      

 

 

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště