Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Expozice hlavního města Prahy na akci Expo Real Mnichov 2014 v režii Veletrhů Brno

 

„Není to jen výstavní stánek, který je základem, ale důležitou součástí každé veletržní účasti je doprovodný program. Letos jsme pro Hl. město Praha zajišťovali i další služby související s provozem stánku během veletrhu, jeho propagací, tiskové materiály atd. A takovou třešničkou na dortu bylo živé vystoupení české zpěvačky Marty Jandové, důvěrné známé německému publiku, v závěrečné části prezentace“, zmínil Ondřej Řeháček, projektový manažer úseku Realizace expozic a servisu za Veletrhy Brno.

Veletrhy Brno, úsek RES, nejsou pro Hl. město Prahu neznámým partnerem, na základě vyhraných výběrových řízení je vidět, že se daří vystihnout požadovanou originalitu výstavního stánku a skloubit ji s ekonomicky výhodnou cenovou nabídkou. „Tipů a možností pro navržení a zajištění doprovodného programu máme dostatek, pohybujeme se jak na Výstavišti doma v Brně, tak v zahraničí, snažíme se klientovy požadavky a cíle účasti podpořit nejvýhodnějším reklamním médiem v daném prostředí“, doplnil Ondřej Řeháček.

Hlavní město Praha upoutalo na mezinárodním veletrhu realit a investic EXPO REAL v Mnichově právě svou celodenní prezentační akcí PRAGUE CONNECTION. Ta souvisela hlavně s představením nového Metropolitního plánu. Výstavby na „zelené louce“, které zaznamenaly v uplynulých letech boom, zatížily město investicemi do příměstské infrastruktury, nehledě na čas obyvatel strávený na jejich cestě do práce. Výhledy do budoucnosti plánují, že více jak dvě třetiny obyvatel bude do roku 2050 žít v metropolích. A ty musí pro své obyvatele vytvořit optimální podmínky pro práci i běžný život. Plán urbanizace Hl. města Prahy se už nyní věnuje trendu návratu obyvatel do centra města, plánuje modernizaci a výstavbu obytných budov v centru či historických městských obvodech.

Networkingová akce, do které se zapojili obchodní partneři i perspektivní investoři  proběhla přímo na expozici a byla zakončena večerní after-party.

Veletrh Expo Real Mnichov 2014 navštívilo 36.900 návštěvníků ze 74 zemí, počet vystavovatelů přesáhl hranici 1650 firem. Pro Českou republiku tento veletrh stále zůstává velmi atraktivním fórem pro prezentaci a vyhledávání obchodních a investičních příležitostí. Příští ročník se uskuteční od 5. do 7. října 2015. Nezapomeňte se obrátit na zkušené odborníky, až budete plánovat svoji účast – Veletrhy Brno jsou tu pro Vás! Kontakt: urs@bvv.cz

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště