Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

EUROSATORY 2018

 

Na letošním ročníku výstavy EUROSATORY 2018 byla nepřehlédnutelná společná expozice firem ČZUB, 4M Systems, Sellier & Bellot, Meopta, Retia, Prototypa a Ray Service. Společná expozice byla umístěna v pavilonu 5A pařížského výstaviště „Paris Nord Villepinte“. Ostrovní plocha měla 240 m2 + 40 m2 patrové nadstavby.

K řešení této individuální účasti přimělo účastníky neustále se zvyšující nároky na velikost předváděcí plochy a velmi specifické požadavky jednotlivých vystavovatelů s ohledem na jejich exponátovou náplň.

Historicky byla účast na této světové výstavě co do počtu českých vystavovatelů rekordní.

U zrodu společné ostrovní expozice, která nesla oficiální název „CZECH PAVILION„ byly společnosti ČZUB a Sellier & Bellot a s ohledem na lukrativnost této společné expozice se rádi přidali i další čeští vystavovatelé.

„Z jednotlivých požadavků nám vyplynulo nechat si zpracovat projektovou dokumentaci, která by zohledňovala požadavky jako jsou dominantní patrová expozice ČZUB (100 m2), poutavá grafická prezentace s vlastním jednacím prostorem a ohledem na korporátní design pro Sellier & Bellot, podsvětlené grafické plochy pro Ray Service, uzavřené jednací prostory s možností vstupu do společného zázemí pro společnost RETIA a MEOPTA atd. To vše s průmětem do základního požadavku všech – autonomní výrazná expozice s možností kvalitní komunikace produktů, ničím nerušeného obchodního jednání s kvalitním zázemím pro občerstvení a to vše uspořádané s ohledem  na logistiku provozu takto velké expozice, říká marketinový manažer společnosti Sellier & Bellot, pan Aleš Havlík, který celý „tender“ na realizátora od začátku organizoval a řídil.

„Nakonec jsme se všichni shodli, že nejlépe našim představám o funkční a komunikativní prezentaci vyhovoval projekt společnosti Veletrhy Brno, a.s. zastoupené panem Michalem Štefáčkem, který nás s ohledem na jeho dlouholeté zkušenosti v oboru přesvědčil zejména originálním variantním řešením koncepce celé expozice, odlišující se však od naší původní představy. To se však velmi pozitivně projevilo pro všechny zúčastněné při samotné výstavě,“ dodává Aleš Havlík.

O veletrhu dále řekli:

MEOPTA SYSTEMS, Lukáš Haubelt, manažer obchodu

Dle našeho názoru byla expozice pojata funkčně a ideálně vyřešena jak graficky, tak dispozičně. Na poměrně malé ploše se našemu realizátorovi podařilo logicky uspořádat prostor na prezentaci našich novinek a prostor pro jednání. Také se podařilo vhodně umístit vstup do společného a velkoryse vybaveného zázemí.

Co bych však rád zvýraznil, je inteligentní řešení a využití grafických ploch, kdy byly stěny sousední patrové expozice využity pro grafiku všech přilehlých vystavovatelů.

Celkový dojem umocňoval společný a graficky velmi hezky ztvárněný poutač nad celou expozicí, který všechny zúčastněné firmy společným motivem spojoval.

ČESKÁ ZBROJOVKA, Jiří Sedlačík, marketing specialist

Veletrhy Brno, a.s. jsou naším dlouholetým obchodním partnerem s obrovskými zkušenostmi. Ochota p. Michala Štefáčka řešit k oboustranné spokojenosti naše nestandardní požadavky s ohledem na čas nám potvrdila, že jsme zvolili pro Eurosatory 2018 a námi požadovanou patrovou expozici dobrého realizátora.

Jako velmi podařené hodnotíme sofistikované řešení velkoplošné (6,5 x 5 m) prosvětlené stěny s ústředním grafickým motivem naší novinky, kterou jsme do Paříže přivezli. Dále pak graficky originálně vyřešen oboustranný poutač nad celou expozicí, který tvořil krásné pozadí, zejména z horního patra našich jednacích prostor. Závěrem bych rád zmínil

a kladně ohodnotil Veletrhy Brno, že vzalo na svá bedra také řešení všech administrativních záležitostí a úkonů nutných k chodu expozice a to, proces několikafázového, důkladného schvalovacího řízení patrové expozice, (která se mj. vymyká běžným standardům v ostatních zemích EU), přes bezpečnostní opatření, dodržování pracovních postupů, supervizi francouzskou správou, statické posouzení francouzským autorizovaným statikem až po vlastní objednání všech nutných technických služeb.

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště