Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Dvě oficiální účasti na mezinárodním veletrhu Automechanika Frankfurt 2018

 

Ano, hned dvě oficiální účasti – českou a slovenskou – zajišťovaly letos Veletrhy Brno prostřednictvím svého úseku Realizace expozic a servis na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu nad Mohanem. 25. ročník Mezinárodního veletrhu automobilového průmyslu, který se konal od 11. do 15. září ve všech 23 halách frankfurtského výstaviště, se pyšnil mimořádným zájmem jak vystavovatelů, tak návštěvníků.

Pod patronací Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky se zde ve společné expozici prezentovalo 7 českých firem, které vyrábí a exportují automobilové části, komponenty a příslušenství. V rámci proexportní podpory jsme pro MPO a naše vystavovatele zorganizovali jednak slavnostní otevření české oficiální expozice a také, ve čtvrtek 13. září, prezentační akci pod názvem Český den automobilového průmyslu. Před prezentací firem vystoupili s krátkými projevy pan Petr Jaroš z Velvyslanectví ČR v Německu, projektová manažerka MPO ing. Věra Fousková i zástupce Sdružení automobilového průmyslu ing. Miroslav Konvalina. Prezentace byla zakončena koktejlem, při kterém proběhla také degustace moravských vín. Česká oficiální účast byla podpořena medializací jak před samotným veletrhem, tak i v jeho průběhu, kdy byli návštěvníci na ni upozorňováni krátkým videem na reklamních nosičích v pasážích frankfurtského výstaviště.

Slovenská národní expozice, provedená podle vizuálu značky Slovensko GOOD IDEA SLOVAKIA, sdružovala na ploše 100 m2 8 firem, z nichž každá měla k dispozici vlastní výstavní prostor k prezentaci své podnikatelské činnosti a produktů. Potěšilo nás, že náš významný obchodní partner SARIO (Slovenská agentura pre rozvoj investícií a obchodu) hodnotil celkovou realizaci velmi kladně.

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště