Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

České firmy se prezentovaly na EUROSATORY 2016 v Paříži

 

Celkem 17 českých firem se prezentovalo v rámci české oficiální účasti na Mezinárodním veletrhu obranného a bezpečnostního průmyslu EUROSATORY 2016, který se uskutečnil ve dnech 13. — 17. června v Paříži. Tento veletrh je nejprestižnější akcí v oboru a koná se jednou za dva roky. Celkem se letošního ročníku zúčastnilo 1572 vystavovatelů z 56 zemí na ploše 175 tis. m2, přičemž konkrétní demonstrace výrobků obranného a bezpečnostního průmyslu proběhly jak na zemi, tak také ve vzduchu i na vodě.

V rámci české oficiální účasti organizované Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR se letošního ročníku zúčastnili tito čeští vystavovatelé:

AVEC CHEM, SC Sollutions, Česká zbrojovka, MESIT Defence, ERA, MESIT Aerospace, OMNIPOL, ORITEST, SELLIER & BELLOT, EVPÚ Defence, Euro Security Products, Prototypa ZM, Evolving systems consulting, Gumotex, PROAMMO Central Europe, STV Group, REDO.

Česká expozice se rozkládala na ploše téměř 250 m2, z nichž 110 m2 hradilo MPO. Představitelé českých podniků uskutečnili na veletrhu více než 350 obchodních jednání. Odhadované kontrakty by v budoucnu mohly dosáhnout částky blížící se 400 milionům korun.

Kromě oficiálních akcí organizovaných veletržní správou pro vystavovatele, kterých se účastnili i čeští zástupci, připravilo MPO ve spolupráci se ZÚ v Paříži a Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu ČR v průběhu veletrhu společenské setkání českých a zahraničních hostů.

Českou oficiální účast na EUROSATORY 2016 realizovaly pro MPO ČR na základě výběrového řízení Veletrhy Brno, a.s. – úsek Realizace expozic a servis, konkrétně ing. Adam Touš.

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště