Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

DSEI Londýn 2019

 

Česká republika se v září představila již tradičně oficiální účastí pod patronací Ministerstva průmyslu a obchodu na mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky DSEI v Londýně. Poprvé se zde v rámci výstavby expozice i grafiky tiskových materiálů uplatnil nový vizuální styl, který vzešel z Inovační strategie ČR na roky 2019-2030. Hlavní logo „Czech Republic The Country For The Future“ je spojeno s hvězdou, jakožto označením nejvyšší kvality. Ztvárnění hvězdy je pak vyjádřením záblesku nápadu, inspirace nebo inovace. České národní barvy jsou umístěny tak, aby evokovaly modrý klín i červený a bílý pruh. Zlatá barva v pátém hrotu doplňuje tvar, přináší hodnotu, pro­speritu, nadšení, vědomost a odvahu. Základními doplňkovými barvami jsou černá a bílá. Tentokrát jsme pro zviditelnění celé expozice v rámci pavilonu použili oboustranně prosvětlený zavěšený poutač ze systému Octalumina, který nesl grafiku jak z vnější, tak i vnitřní strany. Oboustranně prosvětlené byly také pylony pro prezentaci jednotlivých vystavovatelů. Expozice byla bohatě doplněna exponáty a grafikou vystavovatelů a řadila se k nejefektnějším na celém veletrhu.

Na společné oficiální expozici vystavovalo své exponáty 9 českých firem, mezi další realizované individuální expozice mimo společnou účast patří expozice Sellier & Bellot, STV Group a REDO.

Doprovodný program na expozici byl zaměřen na 80. výročí vypuknutí 2. světové války a   roli českých letců v jednotkách RAF. V rámci expozice měli návštěvníci možnost shlédnout výstavku originálních dobových předmětů – uniformy českých letců v RAF, odznaky a válečná vyznamenání i grafická tabla s informacemi o českých letcích v RAF. Stylově v modrých vojenských šatech byly oblečeny i hostesky a atmosféru na expozici doplňovala živá swingová hudba se zpěvem českých umělců.

Druhý den veletrhu proběhl na české expozici koktejl, kterého se zúčastnila delegace Ministerstva obrany, vedená panem Mikulkou, český velvyslanec v UK pan Sečka, prezident AOBP pan Hynek a další významní hosté a obchodní partneři českých vystavovatelů.

Základními předpoklady úspěchu a vysoké spokojenosti zástupců MPO, vystavovatelů i návštěvníků byla nejenom počáteční nabídka na poutavou expozici a atraktivní doprovodný program, ale zejména zajištění všech nabídnutých služeb a to v plném a nadstandardním rozsahu.

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště