Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Aktuality

Důležité termíny MSV

Vážení vystavovatelé,

doba dovolených je přímo za dveřmi, ale přípravy na 61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu a veletrhů Transport & logistika, Envitech samozřejmě poběží dále. Rádi bychom Vás upozornili na důležité termíny, které si prosím poznamenejte, aby zajištění Vaší expozice proběhlo bez zbytečných komplikací. Především je to datum 12. 8. 2019, do kdy našim klientům poskytujeme termínovou slevu z ceny za výstavbu expozice. Do tohoto data Vám v případě zaslání závazné objednávky expozice garantujeme nejenom realizaci expozice za zvýhodněnou cenu, ale ve vybraných halách i možnost jejího předčasného předání.

Dalším důležitým termínem je datum 3. 9. 2019, do kdy je potřeba objednat technické přívody a další služby, a to včetně zaslání příslušných plánů s vyznačením míst přívodů, závěsů apod.

V případě, že ještě nemáte dodavatele Vaší veletržní expozice a rádi byste její realizaci zadali naší společnosti Veletrhy Brno, kontaktujte naše obchodní manažery z úseku Realizace expozic a zažádejte o nabídku včetně projekčního a grafického řešení expozice.

Věříme, že přípravné práce nepodceníte a budete si moci v klidu užívat jak pěkné letní dny, tak posléze dobře připravenou expozici na mezinárodních veletrzích MSV, TL a Envitech 2019.

 

Ing. Lukáš Helan
vedoucí manažer týmu

Veletrhy Brno, a. s.
Tel.: +420 541 152 633
E-mail: lhelan@bvv.cz

Poptávka výstavby expozice

Video - výstavba stánku

Reference - Expozice

Fotogalerie - Expozice

Vizualizace - Expozice

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště