Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

VINEX
24.-25.5. 2013

Mezinárodní vinařský veletrh

Vinařské instituce představí na Vinexu novinky v propagaci našeho vína a vinařství

 

Společný stánek na veletrhu Vinex obsadí Vinařský fond, Svaz vinařů ČR a Národní vinařské centrum. Na třiceti čtverečních metrech se představí jednotlivé instituce zejména společnými projekty podporujícími marketing vína, prestiž moravského a českého vinařství a co nejširší povědomí veřejnosti o kvalitě a jedinečnosti našich vín.

Za finanční podpory či přímé realizace Vinařského fondu se podařilo realizovat úspěšné projekty, jako je např. podpora růžových vín prostřednictvím projektu RUZOVE.CZ.

Národní vinařské centrum bude na letošním Vinexu pořadatelem tradiční soutěže vín Grand Prix Vinex, které se zúčastní přes 600 vzorků vín ze 14 zemí světa. Národní vinařské centrum zde dále ukáže také své jedinečné a na mnoha mezinárodních soutěžích oceněné mapy a průvodce vinařkou turistikou – Krajem vína. Zájem veřejnosti ale každoročně vyvolává také prezentace Salonu vín a vzdělávacích aktivit centra.

Svaz vinařů ČR představí kromě svých klíčových aktivit a úspěchů také aplikace pro chytré telefony „Víno na dotek“. Dále se bude moci odborná i laická veřejnost seznámit se zajímavostmi Celostátní vinařské konference SV ČR a akcí Sauvignon forum 2013 a Czech International Wine Competiton.

Všechny prezentované aktivity jsou realizované přímo Vinařským fondem, nebo na jejich realizaci Vinařský fond finančně přispěl.

Současně také

SALIMA
27.2.-2.3. 2018


SALIMA TECHNOLOGY
27.2.-2.3. 2018


MBK
27.2.-2.3. 2018


INTECO
27.2.-2.3. 2018


FESTIVAL CHUTÍ
1.-3.3. 2018


EmbaxPrint
27.2.-2.3. 2018

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie - VINEX

Video - Vinex

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště