Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Technický popis objektů UMPRUM a AVU

Pavilon UMPRUM je tvořen vyzdívaným skeletem ze zděných cihlových sloupků a železnými I profily. Objekt je částečně podsklepený s třemi nadzemními podlažími. Pavilon AVU je dvoupodlažní, má železobetonový skelet s částečně prosklenou střechou.

Celkový půdorysný tvar objektu (obou budov stavebně propojených) je písmene L. Základy pavilonu jsou betonové pasy s izolací proti zemní vlhkosti. Střecha objektu je plochá jednoplášťová, střešní krytina je z asfaltových pásů s posypem a část pozinkovaný plech. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Fasáda objektu je nyní z břízolitové škrábané omítky. Vnitřní schodiště je dvouramenné pravotočivé z ocelových nosníků se stupni z broušeného teraca.

U pavilonu AVU je schodiště ve tvaru písmene L,  je levotočivé montované betonové, nášlapná vrstva z broušeného teraca. Zde se nachází v prostoru haly malý nákladní výtah. Vnitřní příčky jsou z jak z cihel, tak z tvárnic. Některé příčky jsou ze sádrokartonu. Nášlapné vrstvy podlah jsou provedeny dle charakteru místností – dlažby na chodbách a v sociálních zázemích, zátěžové koberce a PVC v kancelářích a příslušenství. Vnitřní povrchy mají štukovou omítku s klihovou malbou. Výplně otvorů jsou dřevěná nebo ocelová okna zdvojená, ve východní části ukončené půlkruhem jsou skleněné tvárnice (Luxfery). Kolem celého objektu je proveden okapový chodníček, který navazuje na další povrchovou úpravu komunikace či parku.

Objekt je vybaven systémem EPS.

Pavilon je napojen na vodovodní přípojku, přípojku kanalizace (dešťová a splašková), přípojku plynu a elektro přípojku. Vstup do pavilonu je z vlastního pozemku před domem.

 

Video - O nás (EN)

Podporujeme

Více informací k dispozici zde

Užitečné odkazy

Magazín fairherald

- zpravodaj pro návštěvníky a vystavovatele
- nové vydání fairheraldu v interaktivní verzi

Magazín <strong>fairherald</strong>

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště