Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Platforma pro veřejné zakázky

Platforma pro transparentní veřejné zakázky je projekt za zvýšení transparentnosti a efektivnosti zadávání veřejných zakázek.

Jsou do něj zapojeny jak politické strany, tak i podnikatelské asociace a veřejné instituce (seznam zapojených institucí a subjektů naleznete výše/ níže). Konkrétním cílem této iniciativy je vytvoření konsenzuálního návrhu principů, jejichž legislativní zakotvení přinese zvýšení transparentnosti a efektivnosti zadávání veřejných zakázek.

 

 

 
"Dosažená úroveň transparentnosti a „fairovosti“ veřejných zakázek svědčí o vyspělosti země, její státní správy a obchodního prostředí. Všichni víme, že nejvyspělejší země vykazují i nejnižší míru korupce a vysokou transparentnost v zadávání veřejných zakázek. Veletrhy Brno jsou častým účastníkem výběrových řízení státních institucí v oblasti výstavních a reklamních služeb. Jako solidní česká firma se zahraničním kapitálem máme zájem na solidním postupu a objektivním vyhodnocování nabídek v oblasti veřejných zakázek. Máme zájem na kultivaci podnikatelského prostředí. Z obou výše uvedených důvodů se k Platformě pro transparenci veřejných zakázek hlásíme."

Jiří Kuliš, generální ředitel

 

Více informací o Platformě pro transparentní veřejné zakázky naleznete na stránkách www.transparentnizakazky.cz/

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště