Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Volná místa

Brigáda - Mezinárodní strojírenský veletrh - různé pozice

Pro naši nejprestižnější akci, Mezinárodní strojírenský veletrh (7. – 11.10.2019), hledáme brigádníky / brigádnice na různé pozice (informační stánky, distribuce tiskovin, distribuce letáčků, spolupráce u turniketů…). Pokud se chcete zapojit do zajímavého projektu, dejte nám o sobě vědět.

Předpoklady:

- příjemné a vstřícné vystupování, komunikativnost
- spolehlivost, pracovitost, odpovědnost
- komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

- spolupráci na nejprestižnějším veletržním projektu
- možnost opakované spolupráce v rámci dalších veletržních akcí
- finanční ohodnocení 100,- Kč/hod., pracovní doba cca 8:30 – 17:00 hod.
- práci v mladém kolektivu

V případě zájmu nám dejte vědět, jaké dny se vám hodí (čím více, tím lépe :)), abychom se mohli domluvit na spolupráci. Současně přiložte svůj životopis vč. prezentační fotografie na email uvedený níže.

 

Chcete se stát členem profesionálního týmu a.s. Veletrhy Brno? Pokud ano, přijďte se podílet na našem úspěchu i Vy. Nabídky formou strukturovaného životopisu v českém (případně i dalším) jazyce zasílejte spolu s motivačním dopisem elektronicky na:

Veletrhy Brno a.s.
Odbor personálně mzdový
Výstaviště 405/1, 603 00 Brno
Fax: 541 152 655
Email: kariera@bvv.cz

Pro výběrová řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Veletrhy Brno, a.s., IČO: 25582518, Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Odpovědí na inzerci poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Video - O nás (EN)

Podporujeme

Více informací k dispozici zde

Užitečné odkazy

Magazín fairherald

- zpravodaj pro návštěvníky a vystavovatele
- nové vydání fairheraldu v interaktivní verzi

Magazín <strong>fairherald</strong>

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště