Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Kariéra

<h2>Operátor skladování - brigáda</h2>

 

Díky přípravě podzimních akcí rozšiřujeme naše řady o skladníky / operátory skladování, kteří nám vypomohou v období do 30. 11. 2022.

Do našeho týmu hledáme aktuálně novou posilu na pozici

Operátor skladování

  • Spolupráce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti.
  • Pracovní doba vždy 7:30 - 16:00 hodin od pondělí do pátku (možnost práce i o víkendu).
  • Mzda: 140,- Kč / hod.

Při oboustranné spokojenosti možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr s využíváním veškerých benefitů zaměstnaneckého poměru.

V případě, že vás uvedená nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

 

Pokud vás pozice zaujala, ozvěte se nám. Pošlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na email: kariera@bvv.cz


Chcete se stát členem profesionálního týmu a.s. Veletrhy Brno? Pokud ano, přijďte se podílet na našem úspěchu i Vy. Nabídky formou strukturovaného životopisu v českém (případně i dalším) jazyce zasílejte spolu s motivačním dopisem elektronicky na:

Veletrhy Brno a.s.
Odbor personální
Výstaviště 405/1, 603 00 Brno
Email: kariera@bvv.cz

Pro výběrová řízení bude společnost Veletrhy Brno, a.s., IČO: 25582518, Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Odpovědí na inzerci poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště