Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
4.-13.12. 2015

Vánoční trhy

Speciální výrobky z bylin firmy HEMANN

 

Na Vánočních trzích si můžete zakoupit  kvalitní výrobky přímo od českého výrobce ,firmy HEMANN,s.r.o , která je již 19 let na trhu a je  známá zejména pro vysoké koncentrace bylin ve svých výrobcích a tedy i dobrou účinností vyráběných bylinných tonik.

Jedním z velmi oblíbených výrobků je GVARANAL, výrobek  obsahující plody  guarany, která přispívá

  • k správné koncentraci, výkonu, pozornosti
  • ke snížení míry únavy a vyčerpání 
  • napomáhá odbourávání přebytečného tuku
  • vhodný pro studenty, manažery,vedoucí pracovníky aj

Na stánku firmy HEMANN naleznete i mnoho dalších výrobků z bylin, jmenujme například Femigard speciálně pro ženy, Beneflamus pro muže, yucca schidigera účinný čistič organismu pro všechny věkové kategorie, vilcacora pro správnou imunitu a mnoho dalších produktů, které přinesou energii pro náš život.

Objednávky a zásilková služba :
tel +420558676160, fax+420558679376, mail: hemann@hemann.cz, hemannsro@quick.cz

3774 Vážený pane MUDr. Vydro, (www.hemann.cz – poradna )   

Tímto bych Vám chtěla velice, převelice poděkovat za Váš výrobek Femigard. Celých 5 let jsme se s manželem snažili o miminko a neúspěšně. Doktoři na nic nepřišli, jen na to, že jsme oba dva zcela zdraví a nevědí, proč nám to nejde.
Nakonec jsme prodělali 2xIUI, 1xIVF, 3xKET a bez úspěchu. Když už konečně byl test pozitivní, tak za týden byl negativní. Koncem prosince 2011 jsem hledala nějaké novinky, jak tomu pomoci a najednou jsem nazarila na Váš zázračný likér (jak tomu doma nyní říkáme). Objednala jsem tedy hned tři balení a k tomu Yucca schidigera tabl. . Po měsíci společného užívání s manželem jsem se málem zbláznila radostí. Udělala jsem si těhotenský test, protože mi vynechala menstruace a byl POZITIVNÍ!!!!!! Najednou z ničeho nic se tam prostě jen tak ukázaly dvě čárky. Hned jsem letěla na krev a výsledek se jen potvrdil. Nyní jsem v 10týdnu pohodového těhotenství a je mi báječně. Bylinný likér dál užívám a jsem velkým dlužníkem. Jen škoda, že se o Vašem zázračném bylinné likéru, tak málo ví. Moc a moc Vám za něj děkuji a přeji Vám pevné zdraví a hodně spokojených maminek. D.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště