Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
5.-14.12. 2014

Vánoční trhy

Živý oheň v krbu bez komínu

 

Krása a útulnost otevřeného krbu byla až doposud spojována s napojením na komín, s pracným uskladněním dřeva, s nutným zbavováním popela a s důležitým čištěním komínových částí. Společnost Biokamin EU s.r.o.,přináší na trh novou generaci živého ohně.

 Nepotřebujete komín, dřevo, nemáte starosti s kouřem, nevznikají Vám žádné škodlivé zplodiny nemusíte se starat o padající jiskry, saze ani špínu.

Krby od společnosti Biokamin spalují speciální biolíh, který je upravený tak, aby hořel krásným žlutým plamenem bez kouře a škodlivých spalin. Jsou určeny pro chvíle pohody ve Vašem bytě, zimní zahradě, domě, kanceláři, restauraci nebo na chatě.

Po vybavení a postavení jsou okamžitě použitelné. Stačí jen zapálit krbovým zapalovačem a můžete si vychutnávat otevřený oheň a příjemné teplo. Náš krb Vám poskytuje nejen optické potěšení ze živého ohně, ale Váš domov doslova i proteplí s výkonem cca 3 – 4kW, co postačí na vyhřátí jedné větší místnosti.

Nemusíte se obávat zplodin z hoření, přestože výsledkem hoření bio-alkoholu je jen CO2 a H20, čili oxid uhličitý a voda, to co vydechuje člověk při dýchání. Pro porovnání – vyprodukované množství CO2 je asi takové, jaké vyprodukují dva hořáky ve Vašem plynovém vařiči. Stejné množství kyslíku to spotřebuje. Při hoření nevzniká žádný zápach.

Dejte vašemu bydlení novou tvář, teplou atmosféru s krbem Biokamin a přijďte si vybrat na brněnské výstaviště na Vánoční trhy.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště