Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční veletrhy
7.-16.12. 2018

Vánoční veletrhy

Zábava pro děti na Vánočních trzích

Nabídka Vánočních trhů, které se konají od 5. do 14. prosince, myslí také na malé návštěvníky. Děti mohou koupit nejenom drobné dárky pro své blízké, ale i si užít pořádnou porci zábavy v dětském koutku. Rodiče se tak mohou plně věnovat výběru dárků od více než čtyř stovek prodejců. K zábavě dětí určitě přispěje také dětský kolotoč, skákací hrad nebo skluzavka, které naleznete společně s dětským koutkem a programovým pódiem v pavilonu F.

Michal Nesvadba nebo kamarádi JŮ a HELE
Neodmyslitelnou součást nabídky pro malé návštěvníky tvoří program na pódiu v pavilonu F. Děti přijede pobavit, ale i poučit Michal Nesvadba, který předvede to nejlepší ze svého programu. Veselou pouť s hosty pořadu JŮ a HELE přiveze loutkoherecká skupina České televize. S oblíbenými pohádkovými kamarády se vydáme do světa hudby, kolotočů, říše cizokrajných zvířat, za obyvateli strašidelných hradů, zkrátka do míst plných zábavy a legrace. Chybět nebudou ani komické dialogy, písničky, pohádky, soutěže pro malé diváky. Spolu s námi se na Veselou pouť vydají také naši dobří známí JŮ a HELE! Vánoční tradice, zvyky a tradiční koledy pak připomenou četná vystoupení dětských folklorních souborů. Kompletní doprovodný program je k dispozici zde.

Panenky od Zapf Creation, stavebnice Cheva nebo herní konzole Xbox Kinect
Pro všechny děti je po celou dobu konání Vánočních trhů v provozu dětský koutek s bezplatným hlídáním dětí od tří let. Ve všední dny od 13.00, o víkendech již od 10.00, do 18.00  je zde pro děti připraveno mnoho soutěží, krásných her a hraček. Malé slečny se mohou zapojit do Poradny pro malé maminky a pohrát si s kočárky, miminky a jejich příslušenstvím od firmy Zapf Creation. Klukům se jistě zalíbí stavebnice CHEVA a její Miniškola pro malé architekty. Pro všechny je pak připravena Poradna pro malé motoristy s mnoha krásnými autíčky a souvisejícími hračkami. Chybět  nebude ani „bazének“ s plastovými kuličkami, výtvarný koutek a také odrážedla, autíčka a houpadla pro menší pohybové aktivity. Děti si také budou moct vyzkoušet hry na herní konzoli Xbox Kinect , které se aktivně ovládají  vlastním pohybem. O víkendu nabídku doplní třeba malování na obličej. Součástí dětského koutku je i prostor pro přebalení či nakrmení dětí. 

 

Datum: 18.11.2014 6:03:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště