Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční veletrhy
4.-13.12. 2020

Vánoční veletrhy

Vánoční veletrhy 2018: Dárky pro celou rodinu, kulinářské speciality i hudební program

 

Od 7. prosince začíná na brněnském výstavišti další ročník Vánočních veletrhů. Tradičně na vás čeká téměř 400 prodejců, kteří nabídnou široký sortiment dárků. Nakoupíte u nich jak hodnotnější zboží, tak i maličkosti, které potěší vaše blízké. Připraven je také atraktivní doprovodný program v podobě hudebních vystoupení, workshopů v kuchyňském studiu a vánoční dílně.

Na jednom místě nakoupíte všechny dárky
Na Vánočních veletrzích pořídíte krásné dárky pro každého z rodiny i vašich blízkých – ať už pro maminku, tatínka, babičku, kamarády nebo třeba i vaši drahou polovičku. Bude totiž opravdu z čeho vybírat! U stovek prodejců nakoupíte oblečení, kosmetiku, dekorace, vybavení do domácnosti, ale samozřejmě i hračky, knihy a mnoho dalšího. Chybět nebude ani prodejní výstava Jaroslavy Fišerové, u které pořídíte originální obrazy a ilustrace. Konkrétní tipy na dárky najdete zde

Řemeslnický jarmark nabídne výrobky přímo od tvůrců
Oblíbenou součástí Vánočních veletrhů je také řemeslnický jarmark, na kterém se představí desítky řemeslníků z celé České republiky. Pořídíte u nich například dekorace ze skla, dřeva či keramiky. Určitě se bude jednat o krásné doplnění vaší vánoční výzdoby. Chybět nebudou ani pletené čepice, šály, výrobky z ovčí vlny, tkané bytové a oděvní doplňky. Radost udělají i ručně vyrobené šperky a umělecká bižuterie.

Kulinářské speciality a vánoční dílna
K Vánocům patří i dobré jídlo. Jak na nejrůznější vánoční speciality se dozvíte díky workshopům v kuchyňském studiu. Do vaření se zapojí i žáci odborných škol Jihomoravského kraje. Připravovat se zde bude vánoční cukroví a mnoho dalších typických vánočních pokrmů. V sobotu 15. prosince navíc předvede gastronomickou show Láďa Hruška, který se s vámi podělí o užitečné kulinářské vychytávky. Na Vánočních veletrzích lze mnoho dobrot i zakoupit – například produkty značky Klasa nebo výrobky z pravého českého medu. Kromě vánočního vaření si na výstavišti vyzkoušíte i tvorbu dekorací a vánočních ozdob – k dispozici totiž opět bude vánoční dílna.

Hudba a zábava
Doprovodný program pro všechny generace se odehraje na pódiu v pavilonu F. Vystoupí zde mnoho zpěváku, hudebníků, pěveckých souborů a dalších umělců. Jmenujme například Yvettu Blanarovičovou, Radku Fišarovou, Petera Lipu, Helenu Blehárovou nebo Thoma Artwaye. Pro děti pak budou připravena hudebně-divadelní představení. Kompletní program najdete zde

Program pro rodiny s dětmi
Vánoční veletrhy přinesou mnoho zábavy a aktivit pro rodiny s dětmi. Jedná se tak o ideální místo, kde si užít pohodovou vánoční atmosféru. Připraveno bude mnoho divadelních i interaktivních představení pro nejmenší návštěvníky. Nejvíce z nich se uskuteční v sobotu 15. prosince. Od 12 hodin začíná zábavná show Sněhoskřítci, se kterými se děti podívají až na severní pól a oslaví zde tak polární Vánoce. Na vystoupení naváže muzikál na motivy známé pohádky Mrazík. Celý program završí Polar Cryo Show, v průběhu které bude Mrazík kouzlit. Děti se pobaví také díky atrakcím v podobě kolotoče a nafukovací skluzavky. 

Komfortní prostředí výstaviště
Prodejci opět zcela obsadí pavilony F a G1. Těšit se můžete na příjemné prostředí moderních pavilonů, které se navíc nachází ve své bezprostřední blízkosti. Vše si tedy užijete v teple a bát se nemusíte ani nepříznivého počasí. Mezi pavilony pak vznikne prostor pro stánky s občerstvením, ať už v podobě dobrého jídla, vánočních specialit a samozřejmě i punče a svařáku. V pavilonu F je připraven také moderní dětský koutek, který uvítají zejména maminky shánějící dárky. Velkou výhodou je možnost parkování v areálu zcela zdarma.

Vstupenka plná výhod
Vstupenka stojí 40 Kč a přináší i další výhody. Se slevou mohou lidé navštívit výstavu betlémů v Letohrádku Mitrovských a také výstavu Alfonse Muchy, která se na výstavišti koná jen do konce roku. Vánoční veletrhy jsou otevřeny denně od 9 do 18 hodin, poslední den do 16 hodin. 

 

Datum: 6.12.2018 14:20:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště