Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční veletrhy
6.-15.12. 2019

Vánoční veletrhy

Prezentujte se na Vánočních veletrzích. Uzávěrka přihlášek pro vystavovatele je již v půlce září

 

Vánoční veletrhy jsou ideálním místem, kde lze předvést vaše produkty. Každoročně přilákají na brněnské výstaviště tisíce návštěvníků – v roce 2017 jich bylo téměř 50 000. Na Vánočních veletrzích se mohou prezentovat prodejci širokého sortimentu zboží – od módy, hraček, dekorací až po vybavení domácností, knih či kosmetiky. Během úspěšného minulého ročníku zaplnili vystavovatelé dvě moderní haly, tedy 5 640 metrů čtverečních.

Pomůžeme vám s propagací

Díky Vánočním veletrhům lze skvělým způsobem oslovit atraktivní cílovou skupinu nakupujících návštěvníků. Účast na veletrhu je tak velice efektivní marketingovou aktivitou, která vám pomůže vyniknout ve vysoké konkurenci předvánočního období. Marketingový tým Vánočních veletrhů vám navíc aktivně pomůže s propagací účasti, ať už se jedná o zveřejnění novinek, aktualit, informací o produktech a službách i o chystaných akcích. Samozřejmostí je i zapojení sociálních sítí. Mediální kampaň veletrhu zahrnuje tištěná média, rádia, internet i venkovní reklamu.

Přihlaste se do půlky září a získejte nejvýhodnější cenu

O účinnosti Vánočních veletrhů svědčí i velký zájem vystavovatelů. Proto byste neměli váhat a přihlásit se na veletrhy co nejdříve. Uzávěrka přihlášek je 15. září 2018. Přihlášku a další informace najdete zde.

Co chystáme pro rok 2018?

V loňském roce nastalo pro tradiční vánoční akci na brněnském výstavišti mnoho změn – s novým jménem „Vánoční veletrhy“ a novým grafickým motivem přišly i novinky v doprovodném programu. Poprvé bylo postaveno moderní kuchyňské studio, kde se připravovali kapři, cukroví nebo třeba vánoční drinky. Úspěch slavily také vánoční dílny, kde si návštěvníci vyrobili vlastní dekorace. Tyto novinky budou rozvíjeny i letos. Chybět nebude ani oblíbený řemeslnický jarmark a zajímavý doprovodný program plný hudby a zábavy, který osloví všechny generace.

Závěrečnou zprávu z minulého ročníku najdete zde.

 

Datum: 28.8.2018 8:08:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště