Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční veletrhy
7.-16.12. 2018

Vánoční veletrhy

Pestrá nabídka dárků a hudebních vystoupení na brněnském výstavišti

Od 4. do 13. prosince se na brněnském výstavišti konají tradiční Vánoční trhy, které jsou skutečným rájem pro nákup vánočních dárků. Návštěvníci si jistě vyberou z pestré nabídky více než 400 prodejců z celé republiky i ze zahraničí ve vánočně vyzdobených pavilonech F a G1. Výběr dárků bude opravdu široký. Od maličkostí pro radost, až po dary za tisíce. Ať už jde o originální ručně zhotovené výrobky z řemeslnického jarmarku, výrobky chráněných dílen, výrobky a kosmetika z medu, spotřební zboží, sportovní potřeby, hračky, vybavení domácností či drobné dárky. Navíc většina prodejců slibuje výstavní slevy!

Několik tipů na dárky nalezenete již nyní zde.

 

Kroky Michala Davida, Jakub Smolík nebo Poutníci

Příjemnou součást Vánočních trhů tvoří hudební a kulturní program, který probíhá na pódiu v pavilonu F. Po celou dobu konání trhů nabídne více než třicet pořadů různých žánrů tak, aby si vybral skutečně každý. V rámci pestrého programu vystoupí například skupina Kroky Michala Davida, Hana Robinson, Poutníci, Jakub Smolík s Hedvikou Tůmovou nebo Ukulele Orchestra jako Brno.

 

Michal Nesvadba, JŮ a HELE nebo Princové jsou na draka

Pořadatelé Vánočních trhů myslí také na malé návštěvníky. Děti jistě potěší vystoupení oblíbeného Michala Nesvadby. Loutkovou pohádku Na kouzelném paloučku s hosty pořadu JŮ a HELE přiveze loutkoherecká skupina České televize. Nebude chybět ani pohádkový muzikál s písničkami Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka Princové jsou na draka. Četná vystoupení folklorních souborů pak připomenou a představí známé i méně známé vánoční zvyky. Děti se pak mohou těšit i na mikulášskou nadílku!

Kompletní doprovodný program naleznete zde

 

Nejenom vánoční kulinářské speciality

Nabídka Vánočních trhů myslí také na mlsné jazýčky. Vánoční atmosféru navodí třeba horká medovina, čokoláda, svařené víno nebo grog. Trdelníky, bramborové placky, jitrničky, grilované speciality, uzenářské lahůdky a další pochoutky jsou součástí nabídky prodejců na tzv. Moravském vánočním trhu. Nebo máte chuť ochutnat kvalitní české potraviny? Potom se zastavte u stánků Klasa s českými dobrotami. Nesmíme opomenout ani farmářské speciality nebo ty s označením Regionální potravina.

 

Dětský koutek s mnoha krásnými hračkami

Po celou dobu je v provozu dětský koutek s bezplatným hlídáním dětí od tří let. Rodiče se tak mohou plně věnovat výběru dárků. Pro děti je připraveno mnoho soutěží, her a krásných hraček. Ať už panenky od Zapf Creation, stavebnice Cheva nebo herní konzole XboxKinect, které se ovládají vlastním pohybem. K zábavě dětí přispějí také dětský kolotoč, skákací hrad nebo skluzavka.

 

Přijďte si vybrat z široké nabídky vánočních dárků a atraktivních hudebních vystoupení, navštivte Vánoční trhy na brněnském výstavišti od 4. do 13. prosince 2015. 

Datum: 12.12.2015 12:34:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště