Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční veletrhy
7.-16.12. 2018

Vánoční veletrhy

Kroky Michala Davida, Jakub Smolík nebo Poutníci

 

Příjemnou součást Vánočních trhů tvoří hudební a kulturní program, který probíhá na pódiu v pavilonu F. Po celou dobu konání trhů nabídne více než třicet pořadů různých žánrů tak, aby si vybral skutečně každý.

V rámci pestrého programu vystoupí například skupina Kroky Michala Davida, jazzová písničkářka Hana Robinson s kapelou nebo Jožka Šmukař s cimbálovou muzikou. Své nejoblíbenější písně zahraje také Marcel Zmožek, Jakub Smolík s Hedvikou Tůmovou nebo Ukulele Orchestra jako Brno. 45 let zde oslaví skupina Poutníci s hostem Petrem Mečiarem.

Děti jistě potěší vystoupení oblíbeného Michala Nesvadby, který přiveze spoustu legrace, ale i zajímavostí pro zvídavé hlavičky. Pohádku Na kouzelném paloučku s hosty pořadu JŮ a HELE přiveze loutkoherecká skupina České televize - chybět nebudou ani komické dialogy, písničky, pohádky, soutěže pro malé diváky. Potkáme se také s našimi dobrými známími - s JŮ a HELE! Pohádkový muzíkál Princové jsou na draka přinese oblíbené písničky Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka.

Kompletní doprovodný program naleznete již brzy na našich stránkách. 

Datum: 2.12.2015 10:00:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště