Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční veletrhy
4.-13.12. 2020

Vánoční veletrhy

K zakoupení budou produkty značek Klasa a Regionální potravina

 

Dárky v podobě kvalitních potravin pořídíte na expozici Státního zemědělského intervenčního fondu, kde budou k dispozici produkty značek Klasa a Regionální potravina. Tato ocenění jsou známkou kvality a podporují navíc i regionální výrobce.

Zakoupit budete moci produkty z farmy U mlsné kozy, která nabízí kozí a kravské sýry. Vyrábí je ve faremní mlékárně, kde se mléko zpracovává. Výroba se uskutečňuje v režimu šetrnému k přírodě a zvířatům. Farma vyrábí i vlastní sušené maso.

Na své si přijdou i milovníci piva. Představí se totiž i pivovar Bizon, který vaří živá nefiltrovaná a nepasterovaná piva s jemným zákalem způsobený přítomností pivovarských kvasnic. Pivo tak má bohatou plnější chuť a příznivě působí na lidský organismus.

Jedinečný kmínový olej přiveze na Vánoční veletrhy výrobce Olejový Mlýn Petráveč. Jedná se o výlučné výrobce tohoto oleje v Evropě. Charakteristický je zejména svou silně aromatickou chutí. Vhodný je pro nakládání masa a zeleniny. Má však i příznivé zdravotní účinky.

K zakoupení bude i Slezská zeleninová bašta od Jaroslavy Fojtíkové. Produkty vyrábí z nejkvalitnějších surovin, veškerá zelenina je čerstvá a důkladně prověřená. Vhodné jsou jako příloha k masu – grilovanému i vařenému.

Další výrobky najdete také na stánku Solertus. Sortiment zahrnuje marmelády, džemy, pesta, sirupy i ovocno-bylinné čaje. Při výrobě je používáno lokálního ovoce a bylinek.

Na poctivé práci i surovinách si zakládá také Pekařství Křižák. Koupíte u nich výborný chléb a pečivo, jehož výroba je založena na kvalitní mouce a domácím kvásku. Využívat se snaží zejména domácí suroviny, nevyužívají chemické směsi a zlepšovadla.

Další skvělé výrobky najdete na stánku Farmy Amálky, která vyrábí kvalitní kozí mléko. V nabídce jsou i sýry a kozí jogurty. Pokud tedy patříte mezi příznivce přírodních produktů, tak se na tento stánek rozhodně zastavte.

Představí se také tradiční jihočeský výrobce majonéz, tatarských omáček, lahůdek, pochutin a vaječných polotovarů ZÁRUBA FOOD. Produkty vyrábí podle tradičních a osvědčených receptur pomocí nejnovějších technologií.

Na Vánočních veletrzích zakoupíte také kvalitní koření a kořenící směsi, konkrétně u firmy Tajemství chuti RAMDAM. Zkušenosti sbírají již od roku 2004 a nyní nabízí více než 150 druhů produktů. Nejdůležitější je pro ně výběr kvalitních surovin a pečlivé ruční zpracování. Při výrobě dává přednost přírodním ingrediencím bez nutnosti použití chemických barviv a aromat.

 

Datum: 3.12.2018 11:18:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště