Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční veletrhy
7.-16.12. 2018

Vánoční veletrhy

Dvojitá radost z vánočních dárků

Koupí dárků z Vánočních trhů na brněnském výstavišti můžete udělat hned dvojnásobnou radost. Jak je to možné? Stačí si vybrat z široké nabídky drobných dárků nejenom pro radost, které zde nabízí charitativní organizace. Kromě radosti obdarovaného tak přispějete i na dobrou věc.

Oblíbenou stálicí mezi dárky tvoří výrobky z chráněných dílen. Ať už se jedná o krásné svíčky, voňavá mýdla, hračky nebo výrobky z textilu či bylinek. Samozřejmostí jsou pak různé vánoční dekorace, bytové doplňky, keramika či mýdla. Na Vánočních trzích se představí například Charita Strážnice, Charita Lidumila, Charita Opava, Charita Znojmo, Centrum služeb postiženým Zlín, HanaSen Brno, Sdružení Práh Brno. Na co se můžete těšit v letošním roce?

Charita Strážnice přiveze třeba dřevěné hračky, závěsné betlémy, pokladničky nebo zavinovačky.

Charita Opava nabízí širokou nabídku keramických, bylinkových,  pohankových, šitých nebo tkaných výrobků nejenom s vánoční tematikou.

Centrum služeb postiženým Zlín nabízí pestrou nabídku výrobků z textilu, bytových dekorací či svíček nejenom s exotickými vzory.

Občanské sdružení PRÁH přiveze například hračky z textilu, oděvní doplňky, bižuterii nebo třeba i strom přání.

Sdružení HanaSen vyrábí krásné věci, na kterých najdete jméno výrobce, o kterém se také něco málo dozvíte - prodáváme zboží s příběhem. 

A to není vše! Přijďte se přesvědčit do pavilonu F na Vánočních trzích, které se konají od 4. do 13. prosince 2015.

 

Datum: 10.11.2015 9:12:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště