Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční veletrhy
7.-16.12. 2018

Vánoční veletrhy

Dárky pro celou rodinu pořídíte na Vánočních veletrzích

 

Brněnské výstaviště ožije letos Vánocemi od 8. do 17. prosince. Vánoční veletrhy nabídnou především široký sortiment zboží, zábavný program pro všechny generace a nově i workshopy v kuchyňském studiu a vánoční dílně.

Inspirace pro nákup dárků

V pavilonech F a G1 se letos představí téměř 400 prodejců. Budete mít tedy možnost vybírat z opravdu pestrého sortimentu. Pořídíte zde oblečení, hračky, dekorace, kosmetiku, knihy, potřeby do domácnosti a mnoho dalšího. Zajímavou součástí je také prodejní výstava Jaroslavy Fišerové, která přiveze nejen obrazy, ale také vánoční pohlednice s brněnskou tematikou. Vše naleznete na jednom místě v komfortním prostředí. Maminky mohou využít moderní dětský koutek s kvalitním zázemím. Nechybí ani parkování přímo v areálu zdarma. Konkrétní tipy na dárky najdete zde.

Vánoční dílna a řemeslnický jarmark

Jednou z novinek letošního ročníku jsou workshopy ve vánoční dílně. Naučíte se, jak vyrábět adventní věnce a další dekorace. Pro ty, kteří zápolí s balením dárků, je určen speciální workshop. Kromě vánoční dílny se určitě zastavte na řemeslnický jarmark. Prezentovat své vlastnoručně vytvořené výrobky budou řemeslníci z celé republiky. Svým blízkým tak můžete udělat radost například svíčkami, produkty ze skla a keramiky nebo obrazy. Vše naleznete v pavilonu F v blízkosti pódia.

Kulinářské speciality

Vánoce, to je také dobré jídlo. Jak na nejrůznější vánoční speciality se dozvíte díky workshopům v kuchyňském studiu, které vzniklo díky spolupráci s žáky odborných škol Jihomoravského kraje. Bude se tu péct vánoční cukroví, připravovat pokrmy z kapra a na programu budou i vánoční drinky. Vše si ochutnáte a prohlédnete v pohodlí odpočinkové zóny přímo u studia. V sobotu 9. a 16. prosince předvede svou kulinářskou vánoční show držitel titulu MasterChef Petr Jonáš. Živě tak uvidíte, jak se připravují speciality ve skvělých restaurací. Program kuchyňského studia najdete zde. Na Vánočních veletrzích lze mnoho dobrot i zakoupit – například produkty značek Klasa nebo ZLATÁ Chuť jižní Moravy. Prezentovat se budou také výrobky z pravého českého medu.

Hudba a zábava

K Vánočním veletrhům neodmyslitelně patří doprovodný program. Na pódiu v pavilonu F vystoupí mnoho zpěváků, hudebníků a dalších umělců. Jmenujme například Milana Peroutku s kapelou Perutě, Martina Haricha, Voxela, Pokáče, Mariana Vojtka, Poutníky či Pavlínu Filipovskou. Program je připraven i pro rodiny s děti.

Kompletní program najdete zde.

Datum: 7.11.2017 12:44:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště