Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční veletrhy
6.-15.12. 2019

Vánoční veletrhy

Bohatý program je připraven i pro rodiny s děti

 

Vánoční veletrhy přinesou mnoho zábavy a aktivit pro rodiny s dětmi. Jedná se tak o ideální místo, kde si užít pohodovou vánoční atmosféru. Podívejte se na několik našich tipů.

Vánoční dílna

Po loňské úspěšné premiéře bude na Vánočních veletrzích opět otevřena vánoční dílna. Děti i dospělí si zde mohou vytvořit vlastní dekorace a ozdoby. Vyrábět se budou například vánoční věnce nebo výrobky z včelího medu a vosku.

Mrazík i sněhoví skřítci

Připraveno bude mnoho divadelních i interaktivních představení pro nejmenší návštěvníky. Nejvíce z nich se uskuteční v sobotu 15. prosince. Od 12 hodin začíná zábavná show Sněhoskřítci, se kterými se děti podívají až na severní pól a oslaví zde tak polární Vánoce. Na vystoupení naváže muzikál na motivy známé pohádky Mrazík. Celý program završí Polar Cryo Show, v průběhu které bude Mrazík kouzlit za pomoci tekutého dusíku a suchého ledu. Budou se mrazit růže či ochutnávat mrazivý popcorn.

Tradiční řemeslnický jarmark

Skvělý zážitek nabídne i návštěva řemeslnického jarmarku, na kterém se představí desítky řemeslníků z celé České republiky. Chybět nebude řada vlastnoručně vytvořených produktů, které potěší děti i jejich rodiče. Navíc se jedná o skvělou příležitost, jak se seznámit s tradičními českými řemesly s dlouholetou tradicí.

Stánky s hračkami

Celkem se na Vánočních veletrzích představí více než 400 prodejců. Mnoho z nich přiveze také nabídku hraček, knih či jiných výrobků pro děti. Určitě jim těmito výrobky uděláte radost i pod stromečkem.

Moderní dětský koutek plný zábavy

Jako již tradičně je na Vánočních veletrzích pro návštěvníky s dětmi připravena služba bezplatného hlídání dětí od 3 let. Dětský koutek bude umístěn opět v pavilonu F poblíž pódia. Děti si v něm pohrají s pěknými hračkami, zatímco jejich rodiče či prarodiče se mohou věnovat nákupům. V „Poradně pro malé maminky“ si mohou děti pohrát s miminky a panenkami, včetně širokého příslušenství. Pro kluky je zde opět „Poradna pro malé motoristy“, kde si mohou vyzkoušet například auta na dálkové ovládání.

Zábavné atrakce

Děti se pobaví také díky atrakcím v podobě kolotoče a nafukovací skluzavky. O množství zábavy je tedy na Vánočních veletrzích postaráno.

 

Datum: 12.12.2018 7:00:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště