Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
9.-18.12. 2022

Vanilla Bay

Společnost Vanilla Bay se zabývá dovozem a výrobou vanilkových produktů té nejvyšší kvality, kterou zajišťují ručně tříděné vanilkové lusky od prověřených a spolehlivých farmářů, kteří se zabývají pěstováním vanilky již po generace. 

Vanilka, kterou u nás, ve firmě Vanilla Bay, používáme do našich produktů, pochází z rodinných farem s dlouholetou tradicí, které najdete na Madagaskaru či v exotické Indonésii.

Se všemi farmáři se osobně známe a víme, že pěstují vanilku s veškerou potřebnou péčí a láskou a stejně jako my ctí přírodu a formy pěstování. To zajišťuje prvotřídní kvalitu nejen samotných vanilkových lusků, ale i našich dalších produktů, které vyrábíme. Úspěch všech Vašich pokrmů v kuchyni je tedy zaručen.

Vanilkové produkty vyrábíme pouze z lusků nejvyšší kvality odrůdy Vanilla Planifolia Bourbon, která dodá vašim pokrmům výjimečnou chuť a vůni. Lusky třídíme na plantážích a farmách ručně, což zaručuje nejvyšší možnou kvalitu. Z plantáže letí rovnou do Česka a následně k vám.

Vanilka je nejoblíbenější příchutí a vůní na světě. Vůně pravé vanilky je zemitá, éterická a exotická.

Má univerzální využití a své stabilní místo si najde ve všech receptech. Po vanilce voní zákusky, krémy, zmrzlina, ale i saláty a celá řada slaných jídel.

Nejen s ohledem na ekologii, ale i pro dlouhotrvající uchování aromatických látek a vůně dodáváme balené ve skle.

Těšíme se na vás od 9. do 18. prosince
na Vánočních trzích na brněnském výstavišti!

 

Datum: 18.11.2022 7:53:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště