Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
9.-18.12. 2022

Projekt Karel Gott revival Morava slaví 10 let

 

Duo Josef Bouda - alias Karel Gott revival Morava zahrají a zazpívají známé hity popové legendy na Vánočních trzích brněnského výstaviště na pódiu v pavilonu F v sobotu 10. prosince od 12:00 hod.

 Projekt Karel Gott revival Morava vznikl spojením Josef Boudy a Radka Vernera jako pocta mimořádné hudební osobnosti, která reprezentuje dříve československou, v současnosti českou vlajku a je možné ji postavit na úroveň zahraničních ikon populární hudby jako je Elvis Presley, Tom Jones nebo Frank Sinatra. Jedná se samozřejmě o Karla Gotta.

„Něvěřím v to, že jde upřímně a s úspěchem předávat publiku něco z projevu interpreta, jehož jméno je dnes vlastně exkluzivní značkou a zárukou něčeho mimořádného, bez toho, abyste ho neměl obrovsky rád. Publikum velmi snadno a rychle rozpozná, kdy se pro hudební projekt rozhodnete z nějakého kalkulu. Konkrétně Karel Gott není otázkou nějaké schopnosti karikovat nebo náhodné, někdy domnělé hlasové podobnosti. Karel Gott je otázkou životního postoje a stylu a především lásky k lidem, lásky k publiku,“ říká Josef Bouda.

Duo Josef Bouda - zpěv a Radek Verner - klávesy, zpěv, zvládnou každoročně okolo 60 koncertů a to není málo. Jejich vystoupení si mohou návštěvníci Vánočních trhů 2016 na brněnském výstavišti vychutnat na pódiu v pavilonu F v sobotu 10. prosince od 12:00 hod.

 

Datum: 9.12.2016 11:02:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště