Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
9.-18.12. 2022

Prodejní výstava malířky Jaroslavy Fišerové

 

Tipem na dárek pod stromeček mohou být i umělecké předměty z expozice malířky Jaroslavy Fišerové. Vybírat můžete mezi obrazy, pohlednicemi, kalendáři, magnetkami, zrcátky i keramikou.

Malířka Jaroslava Fišerová je profesionální brněnskou výtvarnicí, která se malováním obrazů věnuje již 25 let. Ve své tvorbě si pohrává se slovíčky a slovními hříčkami a obrazy většinou vynikají výraznou barevností. V pavilonu „F“ na brněnském výstavišti bude nabízet originální předměty pro Vás, Vaše blízké a kamarády. Vybírat můžete z jejích obrazů a obrázků, a to ve formě tiskové reprodukce, které jsou tvořeny tiskem na plátně, dále zde bude velký výběr drobností, jako jsou zrcátka, magnetky, buttonky, autorské a vánoční pohlednice i originální hrnky a obaly na květináče a bylinky. U všech obrázků i dalších drobností se autorka Jaroslava Fišerová snaží, aby každé dílko mělo duši a vtipnou pointu. U nabízených produktů je kladen velký důraz na vysokou kvalitu provedení.

 

Abyste si udělali představu, jak výtvarná díla malířky Jaroslavy Fišerové vypadají, můžete zavítat na stránky jejího e-shopu, který provozuje společně se svoji dcerou Annou. Všechna krásná dílka najdete u kavárničky v pavilonu “F“ brněnského výstaviště.

 

Datum: 10.12.2016 9:48:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště