Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
8.-17.12. 2023

Přijďte si užít Vánoce na brněnské výstaviště

 

Široký výběr dárků, doprovodný program pro děti i dospělé, lákavé občerstvení i vánoční atmosféra. To všechno čeká návštěvníky brněnského výstaviště od 9. do 18. prosince.

Stovky prodejců vánočních dárků

Vánoční trhy na brněnském výstavišti patří mezi největší prodejní akce svého druhu. Najdete zde nabídku téměř tří stovek prodejců, takže na jednom místě pořídíte jak hodnotnější dárky, tak různé maličkosti, kterými potěšíte své blízké. A opravdu bude z čeho vybírat! Nakoupíte zde módu, kosmetiku, dekorace, vybavení do domácnosti, ale samozřejmě i hračky, knihy a mnoho dalšího. To vše doplní pestrý doprovodný program na pódiu, který potěší děti i dospělé.

 

Řemeslnický jarmark s unikátními výrobky

Na Vánočních trzích najdete také věci, které v běžných obchodech nekoupíte. Na tradiční řemeslnický jarmark se chystá dvacítka řemeslníků ze všech koutů České republiky. Nakoupíte u nich například dekorace ze skla, dřeva, kovu, textilu či keramiky nejen pro krásnou vánoční výzdobu. Chybět nebudou ani vánoční věnečky ze slámy, bylinné čaje, malované perníčky nebo ručně tkané výrobky z vlny.

Koncerty a zábava pro všechny generace

Doprovodný program Vánočních trhů se odehraje na pódiu v pavilonu F. Na každý z deseti dnů je připraveno nějaké zajímavé vystoupení. V sobotu 10. prosince se návštěvníci mohou těšit na veselé písničky dětské pěvecké skupiny Čiperkové, Zuzanu Gamboa nebo Vánoční koncert Vladimíra Hrona. V neděli 11. prosince si nenechte ujít vánoční koncert Karel Gott Revivalu – Morava se speciálním hostem houslovým virtuosem Michaelem Hejčem nebo vystoupení Vánoce s Radkou Fišarovou. V sobotu 17. prosince přijedou Felix Slováček, František Nedvěd ml., Maxíci, Václav Janoušek, ABBA Stars nebo moderátoři Miroslav Šimůnek a Kateřina Hunková. V neděli své umění předvede Magic Alex ve veselé vánoční kouzelnické show pro celou rodinu.

44. ročník Vánočních trhů se na brněnském výstavišti koná denně od 9.00 do 18.00 hodin, poslední den do 16 hodin. Vše se uskuteční v komfortním prostředí dvou pavilonů. Navíc zaparkujete přímo v areálu zcela zdarma.

Datum: 2.12.2022 11:01:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště