Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
ZRUŠENO

NIORY - make-up pro vaše tělo

 

Naším hlavním cílem je potěšit a překvapit náročné klientky vysoce kvalitními a cenově dostupnými produkty, promyšlenými do nejmenších detailů.​ Nabízíme unikátní kolekce spodního prádla vytvořené týmem technologů a návrhářů Anabel Arto, kteří mají jedinečný a kreativní přístup reagující na nejnovější módní trendy.

Dámské spodní prádlo Anabel Arto vzniká proto, aby vyzdvihlo a podtrhlo krásu každé ženy. Oblíbená značka má svůj původ na Ukrajině, odkud se rozšířila do takových zemí jako USA, Německo, Izrael, Bulharsko a Polsko.

Každou sezónu představuje nové kolekce, kterým prostě nejde odolat. Pro své modely vybírají návrháři ty nejlepší evropské látky a krajky různých barev a vzorů. Ve výrobě se používají špičkové šicí stroje JUKI, pro zpracování uzlů a dílů je používána nejdražší technologie na světě CIF RIMOLDI z Itálie.

    

My v Niory chceme, aby byly naše zákaznice spokojené a cítily se v prádle komfortně. Máme za cíl ukázat, že nové technologie a styl teď přichází z východu a luxusní prádlo může být zároveň kvalitní a cenově dostupné. Proto na letošních veletrzích představíme českým zákaznicím to nejlepší z kolekcí Anabel Arto.

    

 

Datum: 3.11.2021 17:25:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště