Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
9.-18.12. 2022

Kup Kus


V Kup Kusu se věnujeme hlavně recyklaci a upcyklací oblečení hlavně z rifloviny z nežádoucího kousku vyrobíme jinou kvalitní věc ještě předtím, než se promění v odpad.

    

I z dalšího nechtěného materiálu jako (kabelky, trička ...) vytváříme nové originální výrobky k dalšímu využití. Recyklujeme a přešíváme použité oblečení a vyrábíme kabelky, zástěry, sukně, chňapky, šperky... v mnoha designech, velikostech a odstínech modré, šedé, černé ale i jiné barvě riflí...I my jdeme naproti ekologii a jedním z důležitých kroků je pro nás vyhnout se plýtvání. Nadchli jsme se pro myšlenku upcyklace oblečení a tato se stala stěžejní pro směr našeho e-shopu.

Staré a zdánlivě nepotřebné měníme v nové módní kousky a dáváme tak druhou šanci již vyrobené věci, která by jinak byla bez užitku zlikvidována. Mimo ekologické výhody zde ale stále zůstává i výhoda módní a tou je originalita v každém našem výrobku.

    

Ráda spolupracuji s chráněnými dílnami proto u nás najdete široký výběr výrobků z chráněných dílen (tašky, šperky, drobnosti pro radost, keramiku, oříšky, kosmetiku).

Těším se na Vás na řemeslnickém jarmarku na Vánočních trzích na brněnském výstavišti od 10. do 19. prosince.

www.kupkus.cz

 

Datum: 8.11.2021 16:29:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště