Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
9.-18.12. 2022

Koncert Adama Mišíka!

 

Na pódiu v pavilonu „F“ brněnského výstaviště bude v rámci doprovodného programu Vánočních trhů koncertovat zpěvák Adam Mišík. Ve čtvrtek 15. prosince od 15:30 hod. představí své největší hity i nové písničky. Adam Mišík je umělec mnoha tváří, je to zpěvák, kytarista, tanečník, moderátor, dabér, hudební skladatel a divadelní i filmový herec. Adam je mladší syn hudebníka Vladimíra Mišíka /ETC/. 

Z jeho pestrého curriculum vitae můžeme zmínit alespoň toto:

Od dětství hraje ve filmech /Kráska v nesnázích, Ani ve snu!, MY 2, Strach/ a televizních seriálech a také v divadelních rolích. V 7 letech poprvé účinkoval ve filmu Kráska v nesnázích s režisérem Janem Hřebejkem. Kromě herectví se věnuje i tanci (účinkoval jako imitátor Michaela Jacksona). Od roku 2008 hrál na kytaru a zpíval v indie rockové skupině The Colorblinds (dříve BEK), s kterou vystupoval např. na festivalech Rock for People, United Islands of Prague či na velkém vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně.

V červnu 2013 se vydal na sólovou dráhu a podepsal smlouvu na své první sólové album a píseň Tvoje světy, kterou poprvé představil v talkshow 7 pádů Honzy Dědka. V anketě Český slavík Mattoni 2013 se stal objevem roku. V Hudebních cenách Óčka 2013 se stal objevem roku a na cenách Evropy 2 taktéž. 7. května 2014 vydal svůj druhý videoklip „Já nechci víc“. V červnu roku 2014 vydal své debutové album Parfém, které na podzim téhož roku pokřtil se zpěvačkou Debbi v Lucerna Music baru. V poslední době nejvíce zazářil v televizní hudební show „Tvoje tvář má známý hlas“.

Hlavně fanynky, tohoto nadaného zpěváka, by si je ho vystoupení neměly nechat ujít!

 

Datum: 14.12.2016 17:46:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště