Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
9.-18.12. 2022

Hrdinové ožívají na Vánočních trzích!

 

Díky jedinečným kostýmům, týmu profesionálních animátorů a tematických rekvizit použitých v pořadu Adventní dobrodružství Komety Krásné Hvězdy Jasné, princezny z Disney pohádek a Show Transformers budou mít vaše malé ratolesti možnost stát se součástí opravdového pohádkového světa.

Impérium Zábavy je společnost, která se specializuje na tvorbu a realizaci jedinečných a nezapomenutelných dětských oslav a vystoupení.

Impérium Zábavy ví, jak těžké je, v dnešním expandujícím světě, překvapit. A hlavně, pokud se jedná o to nejupřímnější publikum - děti. A proto nic nenechává náhodě! Mladý a kreativní tým ví, „co zrovna frčí“, a tak přichází s různými projekty, jejichž ukázky budou malí caparti mít možnost shlédnout při vystoupení v rámci kulturního programu Vánočních trhů na brněnském výstavišti a to v sobotu 17. prosince od 11.00 do 14.00 hodin.

Projekty, které se při vystoupení představí jsou:

PRINCEZNY

Oblíbené pohádkové postavy. Nezapomenutelné setkání se skutečnými princeznami, které znáte jen z oblíbených kreslených filmů. Každá mladá dáma se stane součástí neopakovatelné královské atmosféry, prožije s hrdinkami spoustu legrace a bude se cítit jako opravdová vznešená princezna. Vystupovat bude laskavá POPELKA, temperamentní KRÁSKA, okouzlující AURORA nebo jedinečná MOŘSKÁ VÍLA a novinkou bude překrásná hrdinka - ZLOBA.LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ

Prožijte kouzelně mrazivé a jedinečné vystoupení naší Ledové krásky z filmu, který zná snad každá malá princezna. Královna z Arendelu se vydává, i se svým kamarádem sněhulákem a ledoborcem Kryštofem, na dobrodružnou zimní cestu. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět královnu kouzlit. Za podívanou stojí i taneční vystoupení Šťastného sněhuláka, dech beroucí korunovace a Čoko-disco s Kristoffem a Olafem a spousty dalšího.AUTO-BOTI

Ať už jste fanouškem všemi oblíbeného žluto-černého "Čmeláka" nebo statečného vůdce "Prima" po setkání s nimi budete u vytržení! Show jednoho z nich, nebo rovnou obou najednou Vás nenechá bez emocí. Dech beroucí příchod, speciální efekty nebo robo tanec vás ani vaše ratolesti nenechají klidnými.Zastavte se v sobotu 17. prosince od 11.00 do 14.00 hodin u pódia v pavilonu F.

 

Datum: 15.12.2016 18:39:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště