Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS TECHNOLOGIE
24.-27.4. 2012

Mezinárodní veletrh komunálních technologií a služeb

Veletrhy ENVIBRNO, URBIS INVEST a URBIS TECHNOLOGIE letos NOVĚ

Trojlístek odborných veletrhů se bude konat v termínu od 24. do 27. dubna v samostatném pavilonu B, ve vstupní B2B části areálu brněnského výstaviště. Ve zbývajících pavilonech se konají jarní Stavební veletrhy Brno.

Vysoce odborný komplex veletrhů
V letošním roce se odborné veletrhy ENVIBRNO, URBIS INVEST a TECHNOLOGIE konají společně, dochází tak k propojení navzájem se doplňující problematiky – na jedné straně k prezentaci novinek a trendů v oborech komunálních a environmentálních technologií a služeb, na straně druhé k představení regionálních inovačních strategií a rozvojových plánů jednotlivých regionů. To vše v kontextu aktuálních potřeb veřejné sféry. Souběžně konané Stavební veletrhy Brno pak rozšíří tuto odbornou komplexní přehlídku potřeb komunální sféry o stále aktuální aspekty stavebnictví a technického zařízení budov.

IKatalog obohatí veletržní účast
IKatalog představuje další možnost, jak zefektivnit a podpořit firemní účast na veletrhu – dochází tak k rozšíření veletržní účasti o prvky internetové reklamy. Nejedná se o pouhou elektronickou verzí tištěného katalogu, ale o on-line meziveletržní oborový katalog firem. Ode dne přihlášení získává firma přístup k aktualizaci svých informací včetně kompletní správy svého on-line prostoru, který má k dispozici po celý další rok. Slouží nejen k prezentaci základních informací o veletrhu, ale i novinek, nebo také jako pozvánka na veletrh.

Elektronická přihláška šetří Váš čas!
K zjednodušení Vašeho přihlášení na veletrh jsme pro Vás zavedli elektronickou verzi přihlášky. Jaké z toho pro Vás plynou výhody? Především šetříme Váš čas! Elektronickou verzi přihlášky vyplníte během několika minut pohodlně z Vašeho počítače. Každý Váš krok provází přehledná navigace a interaktivní nápověda.

Vystavujte výhodněji, přihlaste se včas
Chcete-li vystavovat výhodněji, využijte termínovou slevu 10 % z cen za výstavní plochu - zašlete přihlášku na veletrh do 31. října 2011. Tuto zvýhodněnou cenu za plochu získáte automaticky podáním přihlášky v řádném termínu a současně uhrazením první zálohové faktury v termínu splatnosti.

URBIS TECHNOLOGIE 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště