Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

URBIS SMART CITY FAIR
2.-4.6. 2021

Veletrh chytrých řešení pro města a obce

Veletrhy Brno V areálu BVV Veletrh
URBIS SMART CITY FAIR visual

Profil:

URBIS SMART CITY FAIR přináší chytrou kombinaci veletrhu s exkluzivním konferenčním programem, kde se představí lídři v oboru Smart city. Během dvou dnů se potkají desítky představitelů středoevropských měst a obcí a lídři v inovacích s jediným cílem – předat si zkušenosti, nápady a příklady konkrétních řešení, jak správně koncept Smart city rozvíjet ve městech. Tak, aby se v nich občanům lépe žilo.

V roce 2021 bude součástí veletrhu URBIS SMART CITY FAIR prezentace výsledků projektu C-Roads - praktické předvedení systémů C-ITS v reálném provozu v ulicích města Brna spojené s mezinárodní konferencí. Všech částí programu bude možné se zúčastnit prostřednictvím virtuální platformy. Do programu konference URBIS je zařazena také diskuze o autonomní mobilitě.

URBIS SMART CITY FAIR 2021 se uskuteční
v on-line formátu

Registrace na konferenci

 

Základní témata URBIS 2021

Urbis
Mobilita
Co nás čeká v oblasti autonomní dopravy, kooperativní inteligentní dopravní systémy, zvýšení bezpečnosti a plynulosti dopravy
Urbis Environment Obyvatelné veřejné prostory v době klimatické změny
Urbis Digitalization Elektronické služby a digitální podpora samospráv, jak stavět na zkušenostech z pandemie
Urbis Management Jak nastartovat lokální ekonomiku a být lídry v inovacích

 

Pro koho je URBIS SMART CITY FAIR?

Lídři v inovacích, dodavatelé řešení pro města
Představte vaše technologie, vize a řešení těm, kteří budou rozhodovat o jejich zapojení do života lidí. Ať jste nadnárodní společnost nebo lokální vizionářská firma, na veletrhu nejlépe ukážete své produkty těm, kteří o ně skutečně mají zájem.

Start-ups
Máte skvělý nápad, jak zlepšit život ve městech? Chcete jej ukázat potenciálním zákazníkům nebo investorům? Nebo hledáte inspiraci a prostor pro sdílení nápadů s dalšími kreativními lidmi? Brno je město s výjimečným inovativním potenciálem, který se protíná na veletrhu URBIS.

Kraje, města, obce, mikroregiony či evropská sdružení
Načerpejte inspiraci jak budovat moderní město, obec, nebo jimi vlastněné či řízené organizace. Představte své projekty a získejte pro ně partnery. Na veletrhu URBIS potkáte lidi, kteří mají skvělé nápady a pomohou vám je uvést v život. Vybírejte z široké nabídky konkrétních řešení, díky kterým bude vaše město či obec příjemnějším místem k životu.

Aktivní občané
Právě vy jste uživateli chytrých řešení, které koncept Smart city přináší. Jak bude vypadat náš život v budoucnosti? Jak se chytré technologie promítnou do měst, městeček nebo vesnic, ve kterých žijete? Přijďte se podívat.

 

  • Podtitul: Veletrh chytrých řešení pro města a obce
  • Termín konání: 2.-4.6. 2021
  • Místo konání: Výstaviště Brno
  • Pořadatel: Veletrhy Brno

Fotogalerie

Video

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště